Need for Speed

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

A Halálos iram filmeket is megszégyenítő igényességgel kidolgozott autós film, melyben az izgalom mellett a romantika és az érzelmek dominálnak, néhol pedig ízléses poénokkal fűszerezték.

indingo   2017. 12. 22.

Aki szereti a különleges kocsikat és a száguldást annak biztos izgalmas a film. Számomra csak mentek benne, néha összetörtek egy-hét kocsit. Nagyon a látványra mentek a történet elég gyenge.

Deku   2017. 09. 13.

Kegyetlen jó alkotás lett. Szó szerint elállt a lélegzetem tőle. Lassan indult be de az ahogy befejeződött valami eszméletlen. Nem tudok jobb szót rá, magába bolondított a film teljesen. Remek volt.

babsy88   2015. 01. 23.

Iszonyat jó film, nekem nagyon tetszett minden pillanata. Aaron Paul nagyon jól alakítja szerepét, izgalmas, vicces, szomorú, szívszorító és tele jobbnál jobb autókkal. Mindenkinek ajánlom!! 5/5

hsanya182   2015. 11. 02.

Aki szereti a szép autókat, a gyönyörű tájakon való üldözéseket, akkor tecceni fog neki a film! Rosszabra számítottam, azthittem a menőzést jobban előtérbe helyezik, de szerencsére nem, voltak jó jelenetek, ugyan néha van a filmben üresjárat, túl hosszúra sikerült, de elég kalandos és mozgalmas, egyszer megéri megnézni!

Scott Mescudi
Imogen Poots
Michael Keaton
Scott Mescudi
Imogen Poots
Dakota Johnson
Aaron Paul

A filmben minden jelentős sportkocsi márka képviseli magát.

(HETEDIK )

A film a népszerű videójáték alapján készült.

(HETEDIK )

A filmben valódi kocsik törtek össze.