Nicsak, ki beszél még!

Look Who's Talking Too
indingo
Gilbert Gottfried
Kirstie Alley

Mikey időközben kissé megnőtt, de az élethez való hozzáállása nem változott. Édesanyja, Mollie feleségül ment álmai hercegéhez, mi több, Mikey hamarosan egy kistestvért is kap Julie személyében. A két apróság között bájos rivalizálás kezdődik, ami Mikey számára kétfrontos háborút jelent, hiszen neki időnként a szülőket is muszáj bosszantania. A méret lényegtelen.

Forgatókönyvíró: Amy Heckerling
Premier (HU): 1991.03.22.

2019.07.31 Ms. Akárki

Ritka az ilyen, de talán jobb lett mint az első rész. Vicces és pörgős. A gyerkőcök egymásnak való beszólogatásai és helyzetpoénjai isteniek. John Travolta szinte lubickolt ebben a szerepben, nagyon jól állt neki.

2018.12.06 mamiéstöti2

Gyerekkorom egyik slágerfilmje. Nem tudok különbséget tenni a 3 rész között, nekem mind nagy kedvencem.

2017.12.28 indingo

Elképesztő, hogy milyen régi már ez a film, pedig mintha csak pár éves lenne. Aranyos és humoros történet, ahol már bejön a testvér dolog is a szokásos sztorihoz.

2018.11.08 Norbert93

Nagyon jó kis folytatás, ami azért ritka szokott lenni. John Travolta mindenféle szerepet elvisz a hátán.

2019.06.02 kevelin

gyerekkorom filmje. ha vagy 100x nem láttam akkor egyszer sem. vicces, tök jól bemutatja mennyi kalamajkát tud okozni egy aztán meg két kisgyerek a családban főleg ha apuka nem tú sokat van otthon. a főszereplők pedig szintén kiváló munkát végeztek

Damon Wayans volt Eddie hangja. Szerző: mamiéstöti2

Bruce Willis volt Mickey hangja.Szerző: mamiéstöti2

Dave Grusin szerezte a TriStar Pictures dalt.Szerző: mamiéstöti2

Ez az egyetlen TriStar Pictures-film, melyben a logóban látható ló megszólal.Szerző: dulkap