Ocean's eleven - Tripla vagy semmi

Ocean's Eleven

2016.07.03 tomvétsz

Humor és elegancia árad az egész filmből - amennyire csak mainstream szinten ez megvalósítható. Tele van meglepetésekkel, fordulatokkal és fondorlatos cselszövéssel.

2015.11.30 ZsozS

A kedvenc filmem. Elegánsan szórakoztató. Rengeteg nagy név, tökéletes történettel. Óriási poénokkal. Remek zenével: (Azóta is David Holmes-t hallgatok! :D)

2015.04.06 MrBlond

Ezerszer jobb lett, mint az 1960-as változat. Bámulatos érzékkel idézték meg azt a korszakot, és a szereposztás is zseniális. A filmet az elejétől a végéig élvezed: lehetetlen ellenállni a stílusának. Egyszerűen a menőség árad az egész grandiózus vállalkozásból.

2015.03.02 Atsop

Nagyon jó film, tele híres színészekkel. A címe az is lehetne Hogyan raboljunk Kaszinót. Nem csak akció van benne, de, remek átverések és humor is. El se hiszem, hogy már ilyen régi film.

2015.02.13 LAlexa23

Fantasztikus színészek, látványos, csavaros, okos. Tetszett.

2014.11.24 Bulki

Újabb példa arra, hogyan kell kisütni sok millió dollárból egy igazi hollywoodi Big Macet. Ha valami színvonalas, kidolgozott, értelmes alkotásra vágysz, ne ebben a szuperprodukcióban keresd. Ha másnapos vagy, és csak szórakoztatásra vágysz, tökéletes.

2015.03.31 trngr

Izgalmas és humoros film sült ki a mainstream színészek össze válogatásából.Igazi popcornfilm és semmi több.

2018.09.02 fercsipeter

Nézhető, akár többször is! Jó szereposztás, jó történet!

2015.04.01 santa3991

Imádom ezt a filmet is és a teljes trilógiát. Sok nagy név játszik a filmekben és mégsem lesz ettől elcsépelt, sőt ez esetben ettől lesz igazán nagyszerű :D Mindenkinek ajánlom.

2015.01.31 fehérné andrea

Oriási színész felhozatallal csak jól sikerülhetett a film, nagyon jó, csavaros, lendületes, magával ragadó!

2015.05.18 Milo

Ez is alapmű, még sulis betörős korszakomat idézi :D

2015.01.27 Teknős80

Nekem tetszett szerintem,látványos,szellemes,aki nem a vérfolyós,kaszabolós akciót kedveli annak bejön.