Ocean's eleven - Tripla vagy semmi

Ocean's Eleven

2022.02.21 msfini

Átlagos heistfilm nagy nevekkel

Ha láttál már egy heistfilmet, akkor mindet láttad. :) Szerintem mint film és forgatókönyv igen középszerű lett. Viszonylag nagy elvárásokkal ültem le nézni, mivel már annyiszor hallottam a címét, de csak nemrég pótoltam be. Semmi nagy ötlet nincs a rablásban, azt hittem, hogy sokkal csavarosabb lesz, de a menekülés is olyan, amit már 100x elsütöttek más filmekben. Ráadásul az első fele alatt nyugodtan vasalhatsz vagy főzhetsz is, mert nem történik semmi látványos, lassan építkezik a film. Persze be kell vezetni a sok szereplőt! Befutott színészeket, igazi sztárparádét láthatunk. Senki se hozza élete alakítását, de működik a kémia köztük. Viszont ennyi karaktert nem is igazán lehetne kifejteni ennyi idő alatt (majd a folytatásokban talán igen?), ezért igen egydimenziós mindeki. Spoiller innentől! Nem is igazán értem a végét, hiszen hogyan tudják majd kiélvezni a pénzt, hogyha szinte nyílt titok, hogy George Clooney (Danny Ocean) felelős a rablások miatt. Illetve az, hogy Julia Roberts helyett a sok millió dollárt akarja inkább a kaszinótulaj, szerintem teljesen érthető. Tess a busz alá lökné század ennyiért is, hiszen még mindig Dannybe szerelmes.

2023.11.18 Gamehun638

Hát engem nem győzött meg. Itt-ott volt valami poénszerűség. Picit bugyuta volt néhány jelenet. Nagyon lassan indult be. Sok ismerős színész. Kicsit túl van ez értékelve...

2020.12.27 Érdeklődő

Igazán szórakoztató

Parádés szereposztás, érdekfeszítő tartalom. Akik látták, igencsak írtak róla hideget, meleget. Bíztam benne, hogy egy ilyen szereplőgárda nem okozhat csalódást. Úgy is lett. A történet a nézőt folyton izgalomban tartja, a szereplők, akikre a megvalósítást bízták, pedig jól teljesítettek. A célkeresztben lévő játékterem-tulajdonos, Terry, akit Andy Garcia személyesít meg, végtelen nyugalommal és megfontoltsággal próbál úrrá lenni a kialakult helyzeten. Kíváncsian várom a folytatást.

2020.10.16 Annuska

Elsősorban a szereposztását tudnám kiemelni, már csak diCaprio hiányzott. A története nagyon pörgős és még a nézőt is átveri.

2018.07.07 oneminute

Többször láttam, igazi időtálló film. Izgalmakkal teli még sokadszori nézés után is.

2015.07.11 moony5972

Pontos, precíz, teljesen élvezhető dramaturgia, hibamentes, ajánlom mindenkinek. Imádtam ezt a filmet, mert teljesen elvarázsolt. Ezen kívül a színészek fantasztikusan alkotnak. Öt csillag.

2016.08.31 adamkatka

Nagyon érdekes és tartalmas krimi-akció, sok fordulattal és humorral, nagyszerű karakterekkel és nem várt jelenetekkel. Jók a képi hatások és a látvány is. A zenei aláfestés nagyon találó.

2016.06.11 Mulds

Ez hihetetlenül jó. Oda voltam érte teljesen. Nagyon tetszett a film, igazán profi alkotás szerintem. A megteremtett hangulatot teljesen át tudtam venni és ez mindent megér.

2015.06.03 sonyxxx

Egy igazán jó és élvezetes film, ami tele van jó és számomra szimpatikus színésszel. Ebben minden van, néhol vicces, közben izgalmas, fordulatos, szóval ez egy rettentően szórakoztató film.

2015.06.16 Miss Rika

Bővelkedik humorban és kiváló színészekben a film. Ami természetesen erősen dob a hangulaton, amolyan badass stílust áraszt magából. Egyszerre pörgős, csavaros, teljesen leköti a nézőt.

2015.10.28 krysn95

Imádom! Az atmoszféráját, a stílusát, Vegast..mindent. Örök kedvenc mind a három rész. Bár több ilyen film születne. Ha még nem láttad sürgősen pótold a többivel együtt!

2018.08.12 varkonyiildi

Nagyon tetszett az egész Ocean's sorozat, még ez a régebbi rész is ki tud kapcsolni, ennyi idő után is újranézve a filmet. Fordulatos, akciódús, izgalmas.

2015.06.19 Kellangy

Nagyon jó színészi szereposztás, fordulatos eseményekkel, jó sztorival. Minden benn van, ami szükséges a kellemes időtöltéshez.

2015.11.03 Cptn_Cold

Ez a film nekem meglehetősen kritikán alul lett. Nehezen emészthető a történet és ugyanakkor unalmas is elég erősen. Nekem tetszett volna, de a sok klisé halmaz elrontotta az egészet.