Ómen

The Omen

2016.02.13 Balint

Klasszikus, vérfagyasztó és felejthetetlen, mai szemmel nézve is ha csak rágondolok, felcsendül a fejembe a zene és kiráz a hideg ;)

2015.12.29 kocoska20

Alapmű a horror történelemben. A mai korban is helyt áll, és felülmúlja a mai hasonló thrillereket. Idegőrlő, feszült, izgalmas. Megrázó és félelmetes, amilyen egy igazi horror.

2016.05.05 raczdavidzsolt

Ó ember! Régen szerettem! Jó volt ismét feleleveníteni! Szuper! MIkor a autós moziban néztem 1977-ben Tökölön!

2017.03.07 Hedy0809

Bár nagyon hosszú a film,teljesen lekötött. Izgalmas,magával ragad a hangulat...együtt félünk a karakterekkel. Azt hiszem meg is nézem újra. Ajánlom a téma kedvelőinek! :)

2015.01.27 sullerb1022

Van ahol leül a történet és lassú, de összegezve egész jó. Tud atmoszférát, feszültséget teremteni, ami elég ritka. Szóval ez mindenképpen pozitív.

2016.06.20 Ronin

Nagyon jó horrorfilm, még több évtized távlatából is rémisztő, és teljesen képes arra, hogy megteremtse a hátborzongató hangulatot, amiért az ilyen filmeket érdemes nézni. Nagyon nyerő!

2015.10.13 stif

Baromi jó ez a film és az is nagyon hátborzongató, hogy forgatás közben a színészekkel meg a stábbal mennyi szerencsétlenség történt. Vajon tényleg átkozott ez a film? Minden esetre a jeleneteknek még ma is elképesztő ereje van.

2021.05.06 User 0306

Nagyon tetszett a film. A sztorija is jó. A zenéjét meg imádom. Remek horror. Jó a rendezés is.

2016.03.28 ghalleck

Richard Donner filmje a Jelenések Könyvének eddigi legvérfagyasztóbb feldolgozása. Végig szervezőelv marad az eleve elrendeltetés teóriája, valamint izgalmas kérdést feszeget, vajon ki, milyen töltetű szerepet tölt majd be a sztoriban, egész a végkif... Több

2017.11.25 jojojo3

Én először az újabb remake-et láttam, ami nekem személy szerint nagyon tetszett, de miután láttam az eredetit, rájöttem, hogy annak a nyomába se lehet érni. Olyan elképesztően jól megcsinált horror, amit csak nagyon ritkán látni. Az ember idegei végig pattanásig vannak feszítve.

2017.04.19 TEKERGŐ

Amilyen idős fillm olyan jó is. Kicsit lehet rajta izgulni ilyesztőnek nem ilyesztő de azt hiszem a zene kárpótolja. :)

2015.02.21 24601estelle

Igazán izgalmas horrorfilm. Ijesztő, mégis van története. Csak ajánlani tudom.