
Vélemények (3)
Ha egy igazán élethű böris filmet akarsz látni, akkor ezt ne hagyd ki! Még az sem zavart, hogy nincs szinkronizálva.
Bár a filmben halomra gyilkolásszák egymást a rabok, mégis bizonyos szerplőkből annyi jóindulat árad, ami megmelengeti az ember szívét. Sohasem gondoltam volna ezt egy börtönsorozatról, de egy részt véletlenül megnézve "rajtaragadtam". Óriási előnye ... Több
Vagy 10 éve néztem végig tán, szerintem ez minden sorozatnéző embernek kötelező darab kéne, hogy legyen. Emlékeim szerint teljesen másképp szegezte a nézőt a képernyők elé, mint sok középjó sorozat, klisémentesen, eredeti módon.