1. évad (2006) - 12 epizód
8. évad (2013) - 12 epizód
9. évad (2021) - 10 epizód
James Remar
Michael C. Hall

Dexteren már egész fiatalon megmutatkozott gyilkolási hajlama. Édesapja, a miami redőrség egyik nyomozója megtanítotja a fiút, hogyan kövesse el a tökéletes bűntényt, mellyel azokat az elvetemült bűnözőket súlytaná, akik kicsúsztak a hatóság kezei közül. Dexter felnőttként a miami rendőrség… Több

Premier (HU): 2007.08.31.

2023.09.19 cat

Eddig kimaradt ez a sorozat – nem is értem, pedig tudtam róla –, jó az ötlet, jók a sztorik, jók a színészek. Viszont egyet kell értenem a „Deku” nevű posztolóval, olyan érzésem van, mintha Hall véletlenül cseppent volna be főszereplőként. A részeket... Több

2022.03.11 JRD

Lélektiló...

Érzelmes ember lévén, azok a dolgok, melyek valóságban is megtörténhetnek, nagyon le tudnak taglózni. És ilyen volt a Dexter sorozat is. Hiszen bárki lehet gyilkos, sorozatgyilkos. Utáltam, hogy szimpatikussá akarja tenni a sorozat a gyilkolást, és mentségeket keres arra, hogy valaki miért is öl... de... mégis néznem kellett, és lassan azon vettem észre magam, hogy szurkoltam a főszereplőnek. Az eszem tudta, hogy a szereplő helytelen dolgokat tesz, de a cselekménye annyira magával vitt, hogy lassan már nem tettem különbséget jó és rossz között az epizódokat nézve. És ekkor leültem és elgondolkodtam. Vajon ha én, mint érett, erkölcsi korlátokkal, erkölcsi tartással rendelkező nő így bele tudom élni magam egy szórakoztató sorozatba, akkor vajon azok a tizenegynéhány évesek, akik titkon megnézik, vajon mit fognak érezni? Mit fognak belőle tanulni? Vajon milyen üzenetet közvetít feléjük? Hogy a Dexter rendhagyó alkotás volt-e 2006-ban? Minden bizonnyal. Hogy a főszereplő (Michael C. Hall) ezzel lépett ki az ismeretlenség homályából? Bizony. De vajon jogosan élt meg 8 évadot a sorozat? És jogosan lesz egy újabb évada? Hogy el tudd dönteni, látnod kell! Persze csak akkor, ha nem vagy korhatár alatti, mert akkor húzz ki az udvarra játszani, kiscserkész!< Szóval korhatár felettiek! Filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Egyszerűen nem bírtam nézni ezt a sorozatot, és elsősorban nem azért amiért ilyen durva és elvont képsorokat tartalmaz. Egyszerűen Dexter színésze nem fogott meg.

2016.05.28 Bogi87

Kedvenc sorozatom, minden évadát imádtam. A legjobban a 4. évad (Trinity) tetszett. Dexter a legszimpatikusabb sorozatgyilkos.

2017.03.20 GedyPapa

A sorozat, aminél a leginkább értetlenül álltam akkor, amikor vége lett. Szerintem tudott volna még adni 1-2 évadot. Benne volt a feszültség az izgalom és helyenként a humor faktor is. A könyvváltozatait is szeretem nagyon.

A főszereplő az egyik évad forgatása alatt végig parókában dolgozott, mert rákkal kűzdött.Szerző: JRD

Michael C. Hall valójában nem szeret gumikesztyűt viselni.Szerző: JRD

Michael C. Hall (Dexter-beli szereplése okén) nem gondolnánk, hogy jól énekel és még humora is van. Pedig de.Szerző: JRD

Michael C. Hall nevetve ecsetelte egy videointerjúban. - „Amióta egy sorozatgyilkost játszom, az emberek felettébb udvariasak velem. A szupermarketben például mindig azt mondják: Menj előre! Előzz meg nyugodtan!... Akik azonban megijednek tőlem, azok meg sem mernek szólalni” Szerző: zsozsesz

Dexter dühödt démonai c. regénye ihlette meg a sorozat első évadát. A többi évad független az írónő regényeitől.Szerző: Archívum

Értékelés: 8.5/10
(2018. 03. 03.)
Akárhogyan is vélekedünk, azt hiszem, abban sokan egyetértenek, hogy a Dexter első 4-5 évadja kiváló szórakozást garantál, amit még a gyengébb folytatás sem volt képes elrontani. Értékelés: 8.5/10 Több

Értékelés: 8.5/10
(2015. 05. 18.)
exter 8. évad
Az évadzáró ugyan próbálja menteni a menthetőt, és tulajdonképpen sikerül is neki, de az egyértelmű, hogy egy sokkal erősebb befejezést tudtak volna összehozni, ha nem ez az ad-hoc jelleg árad az utolsó epizódból is, hanem a végkifejlet az előző 8-10 rész során megkapja azt az alapozást, amely igazán katartikussá tette volna. Így talán a legerősebb... Több