Dexter

Dexter

2023.09.19 cat

Eddig kimaradt ez a sorozat – nem is értem, pedig tudtam róla –, jó az ötlet, jók a sztorik, jók a színészek. Viszont egyet kell értenem a „Deku” nevű posztolóval, olyan érzésem van, mintha Hall véletlenül cseppent volna be főszereplőként. A részeket... Több

2022.03.11 JRD

Lélektiló...

Érzelmes ember lévén, azok a dolgok, melyek valóságban is megtörténhetnek, nagyon le tudnak taglózni. És ilyen volt a Dexter sorozat is. Hiszen bárki lehet gyilkos, sorozatgyilkos. Utáltam, hogy szimpatikussá akarja tenni a sorozat a gyilkolást, és mentségeket keres arra, hogy valaki miért is öl... de... mégis néznem kellett, és lassan azon vettem észre magam, hogy szurkoltam a főszereplőnek. Az eszem tudta, hogy a szereplő helytelen dolgokat tesz, de a cselekménye annyira magával vitt, hogy lassan már nem tettem különbséget jó és rossz között az epizódokat nézve. És ekkor leültem és elgondolkodtam. Vajon ha én, mint érett, erkölcsi korlátokkal, erkölcsi tartással rendelkező nő így bele tudom élni magam egy szórakoztató sorozatba, akkor vajon azok a tizenegynéhány évesek, akik titkon megnézik, vajon mit fognak érezni? Mit fognak belőle tanulni? Vajon milyen üzenetet közvetít feléjük? Hogy a Dexter rendhagyó alkotás volt-e 2006-ban? Minden bizonnyal. Hogy a főszereplő (Michael C. Hall) ezzel lépett ki az ismeretlenség homályából? Bizony. De vajon jogosan élt meg 8 évadot a sorozat? És jogosan lesz egy újabb évada? Hogy el tudd dönteni, látnod kell! Persze csak akkor, ha nem vagy korhatár alatti, mert akkor húzz ki az udvarra játszani, kiscserkész!< Szóval korhatár felettiek! Filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Egyszerűen nem bírtam nézni ezt a sorozatot, és elsősorban nem azért amiért ilyen durva és elvont képsorokat tartalmaz. Egyszerűen Dexter színésze nem fogott meg.

2016.05.28 Bogi87

Kedvenc sorozatom, minden évadát imádtam. A legjobban a 4. évad (Trinity) tetszett. Dexter a legszimpatikusabb sorozatgyilkos.

2017.03.20 GedyPapa

A sorozat, aminél a leginkább értetlenül álltam akkor, amikor vége lett. Szerintem tudott volna még adni 1-2 évadot. Benne volt a feszültség az izgalom és helyenként a humor faktor is. A könyvváltozatait is szeretem nagyon.

2018.12.06 mamiéstöti2

Egy újabb korszakalkotó sorozat szerintem. Dexter kiváló színészi játéka nélkül nem lenne ennyire jó.

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon izgalmas sorozat. Egy pszichopata, aki megfelelő irányba terelve élvezettel ritkítja a rossz embereket, gyilkosokat. Szakszerűen eltünteti maga után a nyomokatm aztán jöhetnek a rögeszmés szokásai tovább a nap folyamán. Nekem kifejezetten tetszett az első két évad.

2018.08.21 erahurka

Az utolsó évadokban már kicsit talán megbicsaklott a dolog, de addig kifejezetten jó darab, Dexter életének követése elég hangulatos és valahogy dermesztő tud lenni olykor.

2019.05.05 Ms. Akárki

Nagyon érdekes volt az alaptörténet és a gyilkossal való szituáció hogy megpróbáljon cselekedni. Viszont a 2. Évad után el kellett elkezdett lemenni a sorozat színvonala. A történet már nem volt a régi. A szinészek továbbra is isten ilyen alakítanak De ez sajnos kevés.

2016.08.04 VFTS

Az alapötlet király volt. Az első évadok nagyon jók voltak, de aztán kifogytak a szuflából.

2017.09.17 szucszoli

Nagyszerű, de rengeteg hiba van benne

Ez egy nagyszerű sorozat, de amilyen nagyszerű, olyannyira súlyos hibákkal küszködik. Volt egy pont amikor feladtam... aztán újrakezdtem. És arra a megállapítása jutottam, hogyha valaki nem nézi végig ezt a sorozatot, azzal nem veszít semmit, mert má... Teljes kritika

2018.09.03 Candy

Vannak a sorozatok és van A Dexter... bővebben én ennél jobb sorozatot nem találtam még... nem is keresek. A témája a képi világa, a humor, a narrátori megoldás, az, hogy szokatlan módon azon kapjuk magunkat, hogy egy sorozatgyilkosnak drukkolunk.., ... Több

2019.01.04 szabomarc

Engem megfogott a sorozat, nagyon tetszett az ötlet, attól függetlenül, hogy milyen elvetemült az egész. A főszereplő jellemfejlődése a sorozat során nagyon tetszett, pont ebből adódik, hogy a vége viszont nagyon nem tetszett. A végének az elrontása miatt nem kap csak 5 csillagot.

2016.11.11 Borga

A Dexternél jobb és hibátlanabb krimisorozatot még nem látott a világ, ebben egészen biztos vagyok. Eddig akárkivel beszéltem, mindenkinek ő a kedvenc sorozatgyilkosa, valóságos rajongótábora van.