Dexter

Dexter

2017.02.11 trixxy

Kedvenceim egyike.. Akármennyire sorozatgyilkosról van szó, én mindig azért izgultam, hogy nehogy elkapják. Már a főcím is zseniálisan lett megcsinálva. Voltak évadok amelyek kifejezetten jól sikerültek. A végét valahogy máshogy zártam volna le, de a... Több

2017.08.01 czigler.nora

Klassz sorozat, váratlan fordulatokkal, kellően gusztustalan jelenetekkel. Nem igazán értettem a lezárást, talán kellett volna még néhány rész a pontosabb zárás érdekében.

2018.10.10 jake_green

Az egyik kedvenc sorozatom volt 20 éves koromban, most 30 éves fejjel újra kezdtem nézni a barátnőmmel, újra végigizgulom :) - bár viccesek a 2006-ban használt "horror-bábuk" 2018-ban.... Én tényleg nem értem, hogy Michael C. Hall miért nem szerepel... Több

2018.10.31 Deniel

A legjobb sorozat amit valaha láttam. Kétszer néztem meg az összes évadot! Izgalmak, csavarok, fordulatok, szuper jó karakterek, jó szinkronhagok!

2016.04.30 kissjanos21

Imádom ezt a sorozatot. Nagyon sajnálom,hogy vége lett, de azért titkon remélem, hogy lesz folytatás. Dexter nagyon nagy figura, a színészi játék az egyszerűen zseniális volt.

2016.04.30 gazsika1978

Imádtam ezt a sorozatot. Minden egyes részét élveztem. Nagyon lekötötte a figyelmemet, nagyon sajnálom,hogy vége lett. Remélem egyszer lesz még folytatása.

2016.04.27 Bogi

Nagyon egyedi, karakteres sorozat. Nagyon egyedien felépítették a szereplőkkel az alaptörténetet, az alaptraumáját a főszereplőnek. Bármily gyilkos is, akkor is neki szurkolunk és izgulunk, nehogy lebukjon. A színészi játék a legkiemelkedőbb ebben a ... Több

2017.08.27 T.Andras

Kétféle embertípus létezik: 1. aki látta már a Dexter-t és imádja. 2. Aki csak ez után fogja látni és megszeretni. Ugyanis Dexter-t nem lehet nem szeretni. Elképesztően izgalmas és klassz sorozat.

2015.11.04 sztankobazsi

Nem vagyok nagy sorozat függő de ez magával ragadott, mindig alig várom az újabb részeket. Az alapelképzelés zseniális, furcsa de szerintem sorozatgyilkossal ennyi rajongót nem nagyon szereztek még! A vége kicsit ellaposodott, de egyébként remek sorozat.

2016.12.07 Szorcsik

A legjobb sorozatgyilkosról szóló sorozat, amit valaha láttam. Viszonylag későb kacsolódtam be a sorozatba, de így lehetőségem volt arra, hogy annyi részt nézzek meg egyhuzamban, amennyit csak szeretnék. Elég hamar kivégeztem a sorozatot. Zseniális.

2016.10.05 niky86

A Dexter című sorozat kapcsán megfigyeltem, hogy egy gyengébb évadot mindig egy erősebb követett és fordítva. Viszont az általam gyengébbnek nevezett évadok sem voltak rosszak, sőt. A befejezéssel egyfelől elegedett vagyok, másfelől nem, Dexter sorsát én máshogy alakítottam volna.

2016.02.06 tamas84

Az egyik kedvenc sorozatom volt éveken keresztül, de sajnos a közepétől nagyon megfáradt a dolog. Iszonyatos erős kezdés után egyre lejjebb csúszott a színvonal, valahogy a forgatókönyvírók már nem tudták tartani a feszességet, és átment az egész inf... Több

2016.12.30 Potoczkie

Kimondhatatlanul sajnálom, hogy véget ért a Dexter, mert az összes sorozat közül, amit mostanáig láttam ez az abszolút kedvencem. A főhős karaktere eszméletlen beteg, zseniális. Lebilicselő, magával ragadó, izgalmas sorozat.

2017.03.01 Zenta

Szerintem a sorozatok szerelmeseinek egyáltalán nem mond újat Dexter Morgan neve és valószínűleg a többség látta is már ezt a sarabot. A világ legjobb sorozata.