mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Iszonyatos egy vontatott unalmas brit stílusú nézhetetlen film. Semmi értelme az elejétől a végéig csak kínlódnak benne a szereplők. Nagyon kár volt megnézni.

Turro   2016. 05. 21.

Oh, Bil Nighy-t végre főszerepben láttam! És milyen jól hozta a karakterét! Olyan könnyedén és lazán játszott. A filmet egyértelműen ő vitte a vállán, habár Rachel Weisz is ügyes volt. De ennyi: ügyes volt. Nekem kifejezetten tetszett a film kissé lelassított tempója. Nem untam, inkább erősen figyeltem a cselekményre.

gabcajz   2016. 04. 07.

A szereposztáson kívül sajnos semmi csábító nincs ebben a filmben. Bill remek, Fiennes feledhető, Rachel szép. A történet sem kecsegtető, nagyon kedvezőtlenül hatott rám, nem csigázott fel.

Michael Gambon
Judy Davis