Pandorum

Pandorum

2015.10.16 Alexa

Remek film volt. Jól megírt történet, és jól is sikerült a vászonra vinni. Kellően sötét és izgalmas. Horrornak én sem nevezném, de sci-fi-nek szuper. Mindvégig sikerült fenntartania az érdeklődésemet.

Egy megunhatatlan, ezer féle képpen feldolgozott alapból, íme, lehet még lenyűgözőt alkotni. Dennis Quaid hatalmasat alakít benne, és a végén a fordulat....ESZMÉLETLEN! Kötelező darab! :)

2016.05.08 Rajkó

Hát ez iszonyatosan gyenge. Nem hiteles egy pillanatig sem, ellenben erőltetett és minden pillanatában izzadtságszagú. A sztori még csak-csak elmenne, de az egész film klisékre és régi sablonokra épít. Nekem még az idegenek sem tetszettek. Nem is bírtam végignézni a filmet, pedig ilyesmire nagyon ritkán van példa.

2015.02.08 Anrael

Remek film. Fenntartja a néző kíváncsiságát és félelmét a végéig. Izgalmas film és tetszett a pszichés része is. Egyik legjobb a kategóriájában.

2015.01.28 PNemeth

Izgalmas, kicsit elvont,de nekem nagyon tetszett ez a sci-fi.

2018.12.05 Vicuska

Az első 20perc után úgy voltam sajnálom rá az időmet. De aztán adtam neki további esélyt. Egy középkategóriás film számomra. Semmi újdonság nincs benne. Volt benne kis izgalom, aztán kiváncsi voltam már mi lesz a végén. Egyszer nézhető ha nem akad m... Több

2015.09.12 cvölf

Ne halhassatok a kritikusokra, a nagyokosokra és az internetes trollokra, ez egy jó film. A rendező példás igényességgel teremti meg a film nyomasztó hangulatát, a néző tudja, hogy valami nincs rendben. A történet bár nem teljesen eredeti azért tarta... Több

2015.03.31 CirkoB

A kétezres évek egyik legeredetibb sci-fije, nem is értem, hogy itt miért nem kapott ilyen műfaji besorolást. Szuper allegória, újszerű szemlélet az emberiség jövőjéről. A színészek is nagyot alakítanak. A történet kezelése pedig egyszerűen zseniális.