Párizsból szeretettel (2010)

From Paris with Love

indingo   2020. 09. 30.

Jonathan Rhys Meyers kicsit lúzer kettős ügynök volt. Egy rohadt poloskát nem tud elhelyezni? Végig pörgős volt és a végén is volt csavar.

hsanya182   2015. 05. 18.

John Travolta karakterét teljes mértékben kijátsza. Nagy szinészi alakítása viszi a filmet, már csak ezért mégéri megnézni egyszer!! A sztori ugyan elég klisés, jó akció-filmre sikerült, vannak benne meglepő fordulatok, drámaiság is. :)

Norbi   2018. 07. 23.

Pörgős , eseménydús akciófilm. Rosszfiúk-jófiúk küzdenek..stb. Nem valami hatalmas koncepció, de annál jobb megvalósítás. Ajánlom egy laza bulis estére.

macskulare   2015. 06. 11.

Ha nem a hibákat keresed benne, akkor egy jó kis mozi ! Van benne bőven akció, humor, engem végig lekötött a film ! Ajánlom mindenkinek, aki még nem látta ! John Travolta alakításáért is megéri megnézni, baromi laza dumákat nyom :)

jozsagabri   2017. 04. 22.

Tetszett a film, a kém-filmek közül a jobbik kategóriába sorolnám, bár voltak üresjáratai és felesleges jelenetei, amik inkább csak rontották az összképet.

kocoska20   2016. 01. 06.

Imádtam a filmet, Travolta nagyot alakít benne, pörgős, frappáns, szórakoztató és nagyon jó a szinkron. Nagyszerű rendezés és tökéletesen felépített sztori.

zsfarkas   2016. 01. 31.

Travoltát nem ilyen szerepekben szoktam meg, de nagyon tetszett. Tőle volt színvonalas és izgalmas a film. Jó a színészi összjáték, jók a karakterek és maga a sztori.

A film épphogy visszhahozta a ráfordított pénzt, 52 millió dolláros költségvetésre hozott össze 52,8 millió dollár bevételt.

(LionelMessi10)

Jonathan Rhys Meyers nagy rajongója az eredeti Star Trek-nek.

Az 1955-ös filmben és a 1963-as Bond-filmben is van egy jelenet, amelyben a titkosügynöknek be kell fejezni egy sakkjátszmát.

From Russia with Love című Bond-film címét az 1955-ös film címe ihlette.

1955-ben készült egy film From Paris with Love címmel.