Párizsból szeretettel

From Paris with Love

2020.09.30 indingo

Jonathan Rhys Meyers kicsit lúzer kettős ügynök volt. Egy rohadt poloskát nem tud elhelyezni? Végig pörgős volt és a végén is volt csavar.

2015.05.18 hsanya182

John Travolta karakterét teljes mértékben kijátsza. Nagy szinészi alakítása viszi a filmet, már csak ezért mégéri megnézni egyszer!! A sztori ugyan elég klisés, jó akció-filmre sikerült, vannak benne meglepő fordulatok, drámaiság is. :)

2018.07.23 Norbi

Pörgős , eseménydús akciófilm. Rosszfiúk-jófiúk küzdenek..stb. Nem valami hatalmas koncepció, de annál jobb megvalósítás. Ajánlom egy laza bulis estére.

2015.06.11 macskulare

Ha nem a hibákat keresed benne, akkor egy jó kis mozi ! Van benne bőven akció, humor, engem végig lekötött a film ! Ajánlom mindenkinek, aki még nem látta ! John Travolta alakításáért is megéri megnézni, baromi laza dumákat nyom :)

2017.04.22 jozsagabri

Tetszett a film, a kém-filmek közül a jobbik kategóriába sorolnám, bár voltak üresjáratai és felesleges jelenetei, amik inkább csak rontották az összképet.

2016.01.06 kocoska20

Imádtam a filmet, Travolta nagyot alakít benne, pörgős, frappáns, szórakoztató és nagyon jó a szinkron. Nagyszerű rendezés és tökéletesen felépített sztori.

2016.01.31 zsfarkas

Travoltát nem ilyen szerepekben szoktam meg, de nagyon tetszett. Tőle volt színvonalas és izgalmas a film. Jó a színészi összjáték, jók a karakterek és maga a sztori.

2015.05.21 krisztike18

egy sablonosnak nevezhető történet két igen jó színésszel egy igen pofás rendezéssel is szólhat nagyot. A Párizsból szeretettel az én szemléletemben egy roppant szerethető akciófilm lett,

2016.03.27 Sniper

Travolta tetszett a filmben egyedül, egyébként az egész eléggé ötlettelen és bárgyú. Sztorija sincs nagyon, és tulajdonképpen az egész film lényege az, hogy maxra kifuttassák az izomagyú, erőszakos akciófilmes kliséket. Sajnos ezekből a filmekből min... Több

2015.03.09 laszkov2

nem birom megunni naon jó a duma benne, John Travolta igen odatette magát, nem igazán láttam még korábban ilyen szerepben, de nem okozott csalódást.

2015.12.12 ZiggityZag

Nem rossz, pörgős akciófilm, ami leköti az ember figyelmét végig. Van sztorija, fordulatos, szóval mindent meg lehet kapni tőle, amit az ember elvár, vagyis, hogy egy kis időre kikapcsoljon a mindennapi sürgés-forgásból, és pár agyatlan akciójelent e... Több