Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2021.11.24 EnikoCzucz

Nagyon megrázó film. Emlékszem, napokig a hatása alatt voltam a megnézése után. A történet teljesen kiszámítható, nagy meglepetés senkit sem fog érni, mégis végig reménykedtem benne, hogy nem lesz igazam, és végül megtalálják a visszautat egymáshoz és önmagukhoz.

2021.11.19 szaka123

Nagyon szép film, egy nagyon erős nyitással. Nagyon tetszenek a hosszú, egysnittes jelenetek, és ebből kettő is van a filmben. Nagyon egyedi hangulata van, amire mindenképpen rá kell készülni, nem szabad csak úgy berakni, hogy nézzünk valamit. Lassan csordogáló, mély dráma.

2021.01.27 elekm90

Minden elismerésem a Mundruczó-Wéber párosé, egy húsbavágó őszinte drámát készítettek. Különösen a főcím előtti első félóra volt hatásos, azt a bizonyos vágatlan jelenetet még sokáig fogják emlegetni, ebben biztos vagyok. Bár ezt az iszonyatosan maga... Több

2021.09.15 Ildikó Bacskai

Nem tudom, mikor láttam ennyire mély alkotást utoljára, el sem tudom mondani, mennyire büszke vagyok a magyar írónőre... Csodálatos rendezéssel csontig hatoló, fullasztó fájdalmat jelenít meg a film, melankolikus és feszült is egy időben. Lassúsága s... Több

2021.01.13 azurou

Hát ez nem volt könnyű élmény. Igazából az egész egy nagy szenvedés, ami tényleg érzékletesen van ábrázolva, de attól még valahogy nem igazán jó nézni. Mindenképpen erős filmnek mondanám, tényleg erős alakításokkal, de kell hozzá 'gyomor', az biztos. Hármas fölé, négyes.

2021.10.01 FelhasznaLOVEn

Imádtam

❤❤

2020.09.25 romcul

Nagyon sodró és magával ragadó a film, annak ellenére, hogy azért hagy időt mindenre. Talán néha túl soknak is tűnik, de igazából remek a rendezés, mert beszippant és megtart a film.

2021.01.01 bocerkaa

Rég láttam már ennyire felkavaró filmet, csak azt nem tudom eldönteni, hogy ez önmagában mennyire érték.

2020.12.10 lejov

A film első része nagyon erőteljesre sikeredett, amit aztán a második része már nem igazán tudott megugrani. Ettől függetlenül egy kiváló film, amit nagyon ajánlok mindenkinek.

2020.10.02 kounicakhaha

Azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem okozott csalódást a film, sőt nagyon örülök, hogy egy ilyen komoly, mély és szép filmet sikerült összehozni ebből a nagyon kemény történetből.