Pokoli futam

Pokoli futam

Vehicle 19

Egy szabadlábra helyezett férfi (Paul Walker) Dél-Afrikába utazik, hogy helyre hozza életét és visszaszerezze szerelmét. Nem is sejti, hogy a kölcsönzőben felvett kocsi a korrupt rendőrfőnök elsőszámú célpontjává teszi őt. A helyzetet bonyolítja a csomagtartóban megkötözött nő, akinek szerepe nem világos a kezdetben. Az egész város a nyomában, de a legfőbb csatát önmagával kell megvívnia.

Premier (HU): 2013.04.18.

2023.04.13 uniterra Nézhetetlen

Ez a film egy gagyi agyrém. Primitíven elrugaszkodik a valóságtól. A forgatókönyv rossz. Sorolhatnám a gagyi részeket, de ahhoz túl sok van benne.

2017.05.07 mamiéstöti2

Paul Walker egyik legjobb filmje. Végig érteni lehetett a filmet és nagyon ötletes megoldásokkal találkozhatunk benne és a végét is jól sikerült kidolgozni.

2020.04.22 drg0602

Nagyon jó film. Akár a történet, akár a Paul szereplését nézem. Tényleg nagyon kár azért a színésszért. Olyan érzésem van, hogy pont rosszkor hagyott itt minket, mert idővel ő is jobbnál jobb színészi teljesítménnyel drukkolt volna elő. Mint ugye ez ... Több

2016.02.20 Megamovie

Számomra unalmas és sok helyen kiszámítható film.A cselekmény számomra érdektelen és többek között azért lett csalódás nekem a film mert sokall akciódússabb jobb darabok is vannak pl:Rush,Need for Speed,Drive,ráadásul nem érzem úgy hogy beszippantana a filmvilága nem tudok szorítani a szereplőknek.

2015.02.01 J.Fatime

Szeretem Paul Walkert és ez a film is jó let,bár kicsit durva jelenetek vannak a filmben túl élethű de van aki ezt szereti :)