Kopogó szellem 3.

Kopogó szellem 3.

Poltergeist III

Carol Anne szülei, hogy megmentsék a kislányukat, elviszik őt a nénikéjéhez. A szülők abban bíznak, hogy Kane nem talál rá a gyermekükre, a gonosz azonban nem nyugszik, így mindent megtesz, hogy megszerezze Carol Anne lelkét.

(csd)

Nancy Allen
Tom Skerritt

2020.09.06 Kóborló

A tükör mögötti szellemek

Soha nem voltam nagy rajongója a Poltergeist - Kopogó szellem filmeknek, de az első részét, amelyet még 1982-ben készített Tobe Hooper (1943–2014) Steven Spielberg forgatókönyvéből, még kedveltem, sőt, tulajdonképpen még az 1986-ban bemutatott másodi... Teljes kritika

2016.11.21 TribeBubu

Sajnos két elődjéhez képest nagyon gyenge alkotás. Ez pedig leginkább az összecsapott végkifejletnek köszönhető. Amúgy a tükrökkel való mókázás szép munka volt a filmben. Na, meg szerintem még Kane helyett kitalálhattak volna egy másik gonosz karakte... Több

2017.09.26 koba1996

Jó film, de mégsem érte el a korábban felrakott lécet. Egyetlen elég durva malőr egy teljes csillagot elvett a szememben, hogy a végkifejlet az olyan semmilyen lett. Kár érte, sokkal jobb is lehetett volna.

A film költségvetése 10 500 000 dollár volt, viszont a kész film mindössze 14 millió dolláros bevételt termelt. Így a Poltergeist trilógia legkisebb bevétele is ehhez a részhez köthető.Szerző: Kóborló

Ez volt a filmbéli Donna Gardner karakterét alakító Lara Flynn Boyle mozifilmes debütálása.Szerző: Kóborló

Az eredeti forgatókönyv 117 oldalas volt, és eredetileg egy közel kétórás játékidejű film lett volna a végeredmény. Viszont, hogy a stúdió alacsonyan tudja tartani a költségvetést, sok jelenetet nem forgattak le.Szerző: Kóborló

A film legtöbb jelenetét a chicagói John Hancock toronyházban rögzítették.Szerző: Kóborló