Poltergeist - Kopogó szellem

Poltergeist

2016.10.21 Manson

A kategóriában jó filmnek tartom. Karakteresek a színészek és nagyon jól alakítanak. Végig izgalmas film, egy percet sem unatkoztam rajta. Magával ragadó cselekmény.

2015.06.29 macikutya

Nagyon tetszett ez a poltergeist. Ez az az igazi hátborzongató horror nem úgy mint a mostani 2015 Poltergeist, mert az Nagy csalódás volt az a film. Konkrétan, ha a trailert láttad, minden izgalmas részt láttál. Nagyon nem volt egyben a film, még moz... Több

2017.09.26 koba1996

Az egyik legjobb horror, és ezt végre nem vérrel és csonkolással érik el, hanem a hangulattal, cselekménnyel. A feszültség végig töretlen, és egyszerre vártam a végét, és sajnáltam, hogy nincs tovább. Zseniális.

2015.11.22 somi

Tobe Hooper nem először bizonyítja tehetségét, ez a film sokkal jobban megállja a helyét még ma is, mint pl. Carpenter Halloweenje. Remélem a remake is jó lesz, már nagyon várom.

2015.06.30 bigi

Életemben nem láttam még ilyen horrort ami évek múlva is ilyen hatást vált ki az emberből. Végig izgultam az egészet,ezért nagyon örültem mikor megláttam, hogy jön az "útódja".Na de az a Poltergeist említésre sem méltó ehhez képest, mert a 2015-ön Halálra untam magam, egyáltalán nem volt félelmetes, csalódtam.

2015.12.15 Ronin

Borzongató horror, amiben alig folyik vér és senki nem hal meg, úgyhogy aki mészárlásra vágyik, az meg se nézze. A film a természetfeletti borzongásra épít, a rendező jól játszik a rendelkezésére álló eszközökkel. A színészek játéka hiteles, nem ripa... Több

2017.02.02 levus02

Na ez az igazi, ijesztő horror, főleg a maga korában. Ettől éreztem úgy, hogy igen, ez ott van. Amúgy a film nézése alatt a hatás teljesen átjött, konkrétan nem volt olyan pillanat, hogy unatkoztam volna, mert már a kezdetektől fogva tele van eseményekkel.

2017.01.07 des.tiny59

Egyértelműen nem állíthatom, hogy tökéletes film de legalább elszórakoztatott. Nem tudom teljes szívvel azt mondani erre a filmre, hogy jó lett mivel erősen sántít sok helyen. Nekem legalábbis nem tetszik, hogy ennyire elcsépelt és uncsi a történet. Ráadásul a párbeszédek is elég sete suták helyenként.

2016.06.05 jahola

Ez is az alap filmek egyike.... nagyon sok legenda járja körbe a film készítését, és én itt ismertem meg Spielberget valójában...hatalmas alkotó....és hát ugye ezt is feldolgozták... Szóval para faktor 100, zseniális alakításokkal és borzongással :)

Kerüljétek! Nagyon gyenge sztori, rossz, néhol már nevetséges megoldások. Elpocsékolt idő az életedből. A legjobb indulattal sem tudnám valódi horrornak nevezni.

2015.07.27 Cercei

Teljesen korrekt horror, még ma is nézhető. Tobe Hooper képes végig fenntartani a feszültséget, és amikor a helyzet megoldottnak tűnik, még mindig van egy visszavágó. A gyermekszínészek is megfelelő alakítást nyújtottak, ami sokban hozzájárult a film... Több