Poltergeist - Kopogó szellem

Poltergeist

2023.04.15 Gamehun638

Szerintem ki emelkedő horror film, több korrekt megoldással.

2020.09.02 Kóborló

Egy klasszikus horrorfilm?!

Az 1982-ben bemutatott, Tobe Hooper (1943–2017) által rendezett, Steven Spielberg bábáskodásával készített Poltergeist - Kopogó szellem című film egy megkerülhetetlen klasszikus horrorfilm, még akkor is, ha itt a horror jelzőt egyáltalán nem a szokvá... Teljes kritika

2021.02.06 Ildikó Bacskai

Tudom, kultfilm, mégsem jött át igazán, se horrornak nem nevezném, se félelmetesnek. Könyvben biztos sokkal hatásosabb, így nekem csalódás volt a film.

2017.12.08 Deku

Nagyon érdekfeszítő a hangulata. Ha még nem nézted meg javaslom. Nagyszerű módon ért ahhoz, hogy kikapcsolja és szórakoztassa a nézőjét. Hihetetlenül egyben volt a film, főként a főszereplőért voltam oda mert nagyon összetett karakter lett.

2019.10.30 Timon

Igazából hatalmas volt,még úgy is,hogy nem egy túl sokszor megnézhető darab. Már az eleje nagyon izgalomba hozott,pontosabban a tévés jelenet. Érzelmileg viszonylag megosztott engem a közepe felé ért,de a vége már a legjobb oldalát tudta mutatni enne... Több

2015.05.14 Syracuse

Tobe Hooper nem először bizonyítja tehetségét, ez a film sokkal jobban megállja a helyét még ma is, mint pl. Carpenter Halloweenje. Remélem a remake is jó lesz, már nagyon várom.

2018.07.10 Norbi

Nagyon magával ragadó hangulatvilággal rendelkezik. Leültem nekiálltam nézni, és minden percét figyeltem. Nem egy mindennapi horrorfim. Nem is nevezném nagyon horrorfilmnek, mert inkább helyenként volt egy-két ijesztő jelenet, minthogy az egész filme... Több

2022.03.16 Lóri Ádámcsik

Klasszikus

Annak ellenére, hogy nem mai darab, nagyon szórakoztató. Jó a történet és a szereplők is.

2016.04.16 D. Shaday

Hatásos film, de szerintem nem igazán horror. Néhány ijesztő rész valóban akad benne, de szerintem sokkal inkább a családra és a családtagok kapcsolatára koncentrált, és inkább egy nagyon jó atmoszférájú, misztikus történetnek éreztem, annak viszont tökéletesen jól működött.

2017.06.01 jencike1985

Nem igazán tenném a horror műfajba, mondjuk úgy nem tudnám hova tenni. Izgalmas és van egy két ijesztő jelenet,de itt nem az a leglényegesebb. Jó film ajánlani tudom.

2015.08.21 Moria99

Nagyon tetszett, Kiváló film, kiváló színészekkel! Ez pont olyan film, amit többször is könnyedén meg tudok nézni és minduntalan együtt izgulni a színészekkel. Hihetetlen érzést biztosít bárkinek, aki vevő rá.

2015.08.16 doffy_joka

Nos erre azt tudom mondani, hogy ülj le 1-es. Ezt a csillagot is kapja majd mivel nem jött át az az érzés amit nyújtani akart. Szerintem kicsit jobban is megfoghatták volna a történet menetét mint ahogy azt tették.

2016.04.27 ereln

Meglepődve tapasztaltam mennyire jó film lett. Noha nem lesz klasszikus, de nagyon tetszik a hangulata. Jó kis horrorfilm lett, bár azért vannak benne logikai bukfencek.

2015.06.12 fancsi094

Nem mondom, hogy elejétől a végéig borzongtam, és hüledeztem a látványvilágán, de egész időtálló alkotás, amit bármikor újra megnéznék. Remélhetőleg a feldolgozás sem teszi tönkre a film "mítoszát".