Időhurok

Predestination

2015.01.23 Emil444

Szekptikusan ültem le megnézni, mert láttam, hogy ausztrál film, amivel persze semmi baj, csak furcsa volt elsőre. Viszont hallottam, hogy nagyon jó és a cime is ötletes, igy megnyomtam a play gombot... a sztori teljesen egyedi, de aki kicsit elrugaszkodik a valóságtól könnyedén rájöhet a csattanóra. Mindenképp ajánlom! :)

2015.03.12 zsanett1231

Szeretem a paradoxonos és idővel kapcsolatos filmeket, ez meg a legbetegebb amit láttam ebben a témában. Vegyes érzéseim vannak, de végig lekötött és elég nagyot ütött a végén, ezért összefoglalva tetszett.

2015.03.08 laca555

Nagyon érdekes film. Elkezded nézni és nem nagyon érted mi történik aztán a végén, villámcsapásszerűen mindent elmagyaráz a film. Egyszer megéri megnézni, mert a vége elég jó élményt ad.

2015.02.25 edelenyberes

Nekem is ajánlották a filmet, de közel sem annyira jött be, mint amennyire jónak mondták. Elég beteg egy története van. Többet is ki lehetett volna hozni belőle, de nem biztos, hogy attól jobban tetszett volna. A kevesebb sokszor több, nekem ez túl sok volt. Közepestől jobban semmiképp sem adnék rá.

2015.01.30 DorinaBakos

Ez az a film, ami nem kötött le. Nem tetszett az alapsztorija, "gusztustalannak" tartottam egy két részt.

2015.03.30 Candy

Szenzációs film! Aki nem olvasott valódi sci-fit az nem fogja érteni de talán akkor is megéri megnézni. Pedig az időhurok nem egy bonyolult dolog - egyszerűen leírható matematikailag - csak felfogni elég nehéz. Ismétlem: szenzációs.

2015.02.08 domii93

Érdekes volt nagyon a film, ilyen alaptörténetet se láttam még, ebben mindenképpen egyedi. Viszont voltak dolgok, amik nem tetszettek, meg zavaros is volt sokszor, alig lehetett érteni, most ki kicsoda, és hol-honnan van, miért jött. Kicsit sok volt bennem a kérdés, ami a legvégén se csökkent igazán. Azért meg lehet nézni.

2015.03.30 J.Hunt

Sci-fi? dráma? nem sajnos vígjáték abból is a leggyengébb nem is tudom hogy bírtam ki azt a 1,5 órát. Végig vártam valami csattanóra vagy valami fordulatra. Inkább a film címe lehetett volna az "Elpazarolt idő..."

2023.06.06 Jay

Jó film.

2019.03.07 Erszény Krisztián

Letaglózó!

Mesteri munka, végig izgalomban tart, és a végén jobban megdöbbenti a nézőt, mint ahogy a vége előtt tíz perccel arra gondolna! Az egyik "legokosabb filmnek" választották, és valóban: ha valakit az akció, a thriller érdekel, annak egy nem lesz elég jó - viszont aki szeret azon agyalni, hogy mi sül ki belőle a végén, az biztosan pár napig még ezen fog pörögni. Ethan Hawke nagyon jó; a másik főszereplő végig kicsit fura, de a végén az is kiderül, hogy miért.

2018.03.19 molnid

Leginkább arról szól, hogy meddig lehet egy időparadoxonnal elmenni, és ez minden határt feszeget. Sok sebből vérzik? Vagy csak gyenge a fantáziád? Az alaptörténet Heinlein egy zseniális ötlete amit 1 nap alatt írt meg. Az időutazás és a gátlástalanság témakörben nincs párja.