Időhurok

Predestination

2017.07.25 Lonka

Kezdetben nem tudja az ember, hogy mit is néz. Több különböző filmet vagy talán van közöttük kapcsolat? Hát volt, nem is akármilyen. Eléggé elgondolkodtató film.

2017.12.19 Greeta

Elképesztően beteg film és egyben zseniális is. A kezdeti 40 perc eléggé zavaros, homályos, de miután tisztulnak az események összeáll a dolog. És azt mondjuk Hűha.

2019.01.28 Timcsi

Bennem is ellentmondásos az egész története. Annak ellenére, hogy csak 3 csillagot adok rá, emlékezetes film, a története kitörölhetetlen.

2019.05.21 petraszab

NAgyon jól összerakott film, amin sokat lehet agyalni. Aki szereti az elgondolkodtató, de picit elvont storykat annak tetszeni fog.

2018.11.15 kevelin

Eleinte nem tudtam hova rakni a filmet. először semmi mást nem éreztem csak azt hogy mennyire beteg . aztán még párszor megnéztem és rájöttem hogy ez egy eléggé jól összerakott film, ami nem követ semmilyen giccses hollywoodi sémát hanem próbál egyedi lenni ami sikerül is neki

2017.04.14 szucszoli

Értelmetlen katyvasz

Sokat gondolkodtam ezen a filmen, de végül arra jutottam, hogy egyedül arra jó, hogy kapjál tőle egy jó kis agyvérzést, annak ellenére, hogy kifejezetten jó beszélgetős és narratív jelleggel indul, de aztán eljön az a pillanat, ahonnan kezd összezava... Teljes kritika

2016.04.04 Annuska

Tipikusan egy olyan film, amely szerintem csak egy szűk rétegnek jön be igazán, a többiek meg fogják a fejüket. Érdekes volt a történet vezetése és picit talán tömény is így utólag visszagondolva. Egy esély érdemes neki adni.

2015.05.08 Curacao86

Csavaros, fordulatos, érdekes, feszültséggel teli sztori, aami az időutazás köré építi fel a személyes problémák és a múltban elkövetett hibák témakörét. Érdemes figyelni, mert már a film elejétől kezdve nagyon sok minden kiderül, de így is rendkív... Több

2017.05.30 vivikejencikelara

Nekem előre szóltak mielőtt megnéztem hogy figyeljek nagyon oda mert nem fogom érteni mikor mi van a filmben. Sajnos ez így is lett ezért most másodjára fogom majd megnézi több odafigyeléssel, mert egyébként megéri hiszen egy átlagos sztorira épül a film.

2020.10.10 HannaK

Nem túl egyszerű a film története, bár sok mindenre idő közben a történet előrehaladtával rá lehet jönni. Érdekes sztori.

2015.06.10 macskulare

Már csak azért érdekelt a film, a hozzászólásokból ítélve nagyon megossza az emberek véleményét, és enyhén szólva túlzás szerintem, hogy nem jó vagy hogy beteg. Hát elég elvont, meg BETEG, de azért érdekes, és elgondolkodtató!! A zenéje, a színészek ... Több

2019.12.15 pacific22

na de tényleg ki is ő???

Nekem nagy csalódás volt, a film vége, kb. az utolsó 15 perc történése. Addig egy izgi történet, majd egyre jobban belegabalyodik a ki is vagyok én szerepbe, sőt a végén rájövünk hogy tulajdonképpen saját anyja vagy inkább gyereke ő? És aztán a végén még meg is öli saját magát, na ez már így milyen?

2016.04.21 szoljhozzam

Időutazásos film ,de a hangsúly nem is ezen van, hanem magán az emberen. Valakinek vagy bejön vagy nagyon nem. Végtelenül tömény a sztori és csak kapkodja az ember a fejét, hogy most mi is van...

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nekem annyira nem tetszett, picit eltúlzásnak éreztem, hogy - mint utóbb kiderült - mindenki egy azon személy volt. Kicsit fárasztó és erőltettet volt.