Psycho

Psycho

2015.02.18 Norcsi59

Időtálló, alapfilm. Ami nagyon tetszik - és talán azóta nem is született ilyen alkotás - hogy ha semmi extra nem történik a filmben, akkor is érezni a feszültséget, azt a különleges hangulatot, amitől igazán egyedülálló lesz a film. Ennél jobb, egyedibb horrorfilm talán nincs is.

2024.01.15 hátadlegyenelöl

Brutál

Itt kezdődik a film, és tudom, már teli a padlás, de régen tényleg tudtak filmet készíteni. Hatalmas ötös.

2017.11.23 nagysar

Ez egy nagyon jó kis horror. Sajnos mostanában messze nincsenek ilyen jók. Akinek tetszett ajánlom a könyvet is kiolvasni, nem fogja megbánni. A folytatás sajnos nem lett ilyen jó

Nagyon jó film, nagyszerű a szerepválogatás, számomra sok humoros jelenetet tartalmaz, a kedvencem persze a lelkes kis titkárnő aki meglopja a főnökét a számára igaz jó érdekében :)

2017.08.30 ocskol

Az egyik legjobb film, amit valaha láttam, mai szemmel nézve is igazi mestermunka, le a kalappal. Nem nagyon tudnál jobb filmet felhozni ellene. Nem csupán a maga korában, hanem még a mai világban is megállja a helyét.

2016.08.18 Macika

Hitchcock egyik legjobb filmje, ha nem a legjobb. Feszült, különleges hangulatú film, amihez hasonlót még nem nagyon láttam. Végig fenntartja az izgalmat, klasszikus, időtálló film!

2015.02.06 Manyi

Annyira egyedi, máshoz nem hasonlítható film. Még ha nem történik semmi, akkor is érzed a feszültséget a levegőben. Hatalmas alkotás, ehhez hasonló nem hiszem hogy lesz valaha is.

2015.10.15 Siriusalias

Alfred Hitchcock sok klasszikus filmet adott a világnak, ez az egyik a sok közül és nagyon jól sikerült alkotás. A filmzenéjét szerintem kevés filmimádónak kell bemutatni. Olyan technikákat alkalmaztak a filmben amelyek egyediek. Ajánlom megnézni de csak azok számára, akik nem ijednek meg attól ha egy film fekete-fehér.

2017.12.31 Dius0520

Az iskolában osztályfőnöki órán néztük , vicces volt a mai horrorokhoz képest, de egyébként nagyon tetszett. :)

2015.03.09 zsfarkas

Ez már túl sok, nagyon nyomasztó, mélyre ható film. A maga nemében listavezető. A leghátborzongatóbb horror.

2015.10.06 Bimbi

Nem túlzás hogy az egyik legjobb horror. Annyira különleges, hátborzongató, bizarr hangulatot áraszt amilyennel még egy másik horrorfilmben sem találkoztam. Horrorfilmek kedvelőinek kötelező!

2020.07.11 HADNAGY

Look!

Egy igazi klasszikus. Egy zsigeri, borzongató történet, mely elég valósághű. Már kezdetekor megelőzte a korát. Olyannyira, hogy még a feldolgozása is hasonló sikerre tett szert. Elgondolkodtató a történet sok szempontból.

2017.04.14 bahhama

Ez ma már aligha lenne a legfélelmetesebb film, de akkoriban az volt. A moziban hihetetlen csendben, rettegve ültek a nézők és mindenki egyszerre sikoltott fel, amikor feltárult az oldalajtó és megvillant a hatalmas kés. Hitchcock önéletrajzi filmjéb... Több

2018.02.03 silverkesh

A hangulat amit megteremt elég egyedi még a mai napig is, ahhoz képest, hogy milyen régi.