Psycho

Psycho

2015.06.12 fancsi094

Hitchcock talán legjobb filmje. Végig fokozódó feszültség, rémítő befejezés, Anthony Perkins csodálatos játéka. Ha nem lett volna a Psycho, ma nem lenne horror. A mai horrorokban megszokott sok vértől fröcsögő jelenet nélkül is borzongató.

2016.12.07 Szorcsik

Hitchcock filmjei közül az egyik nagy kedvencem a Psycho, melyet nemcsak láttam, hanem az alapjául szolgáló könyvet is elolvastam. A filmbéli hanghatások, zenék olyan feszültséget közvetítenek, melyre mai filmek is ritkán képesek.

2016.10.23 kicsimano

Hitchcock az Hitchcock. Már az ő neve is garancia a sikerre, nem véletlenül. A Psycho című film ilyen sok év távlatából is a műfaj egyik legjobbja, ha nem A Legjobb-ja. A filmtörténet legjobb rendezésének vélem, emellett pedig a színészi játék is kiemelkedő.

2016.06.16 Edeske

Hitchcock méltán leghíresebb filmje. Hatalmas alakítás, profi rendezés. Nagyon elvont, utánozhatatlan hangulatú film, ami egy különleges rettegést kiváltó atmoszférát teremt.

2017.03.24 georgri

Hitchcock:Psycho című filmjére akarva sem tudnék rosszat mondani, ugyanis a filmtörténet egyik legtökéletesebb, legjobban összetett és megkomponált alkotásának tartom.

2016.12.30 Potoczkie

Örök kedvencem, amelyet méltán neveznek sokak a műfaj legjobbjának. A Psycho a maga kategóriájának királya. Nem csupán saját korának remeke, hanem a mai filmek között is stabilan megállja a helyét elképesztő feszültséget teremtve nézőjében.

2016.07.06 Pock

Eszméletlen egyedi és különleges filmnek tartom. Elképesztő a film atmoszférája, ahogy folyamatosan - még ha nem történik "semmi" akkor is - fenntartja a feszült, libabőrt kiváltó hangulatot. Végig jelen van a filmben ez az érzés, amitől egy igazi pr... Több

2017.03.19 Zenta

A mai thrillerek után, kicsit félve ültem le, vajon milyen lesz ez a 60-as évekbeli film, de egyben nagyon sokat is vártam tőle. Megnéztem és ez a film egyszerűen zseniális! Profi kamerakezelések, és a végén a csavar. Óriási film.

2017.02.25 Beuszi

Alfred Hitchcock filmjei közül nekem az egyik nagy kedvencem. Be kell valjjam, nemrég láttam először, de nagyon megfogott. Még mai szemmel is hátborzongató volt.

2016.08.26 GaraiV

A legjobb thrillerek között vana fgilm. Klasszikus alapdarab, időtálló, ma is megállja a helyét. Hitchcock stílusa és a film hangulata utánozhatatlan.

2016.10.15 Manson

A legjobb thriller. Hitvchock stílusa és az általa létrehozott hangulat egyszerűen utánozhatatlan. Hátborzongató, érdekes film, profi rendezés! Igazi klasszikus!

2017.03.21 Péter

A Psycho még ennyi év távlatából is az egyik legjobb és legelismertebb film a filmtörténetben. Sok mai horrornál ezerszer félelmetesebb tud lenni őgy, hogy egy csepp vért sem mutat a kamera.

2016.12.14 Pappcsino

Hiába nem egy mai darab, sokkal feszültebb és ijesztóbb, magával ragadóbb, mint sok más thrillet/horror manapság. A fényképezés és a zene zseniális, utánozhatatlan. A színészi játék fenomenális.

2015.06.17 szune40

Régi az tény és igaz az, hogy a mai szem nehezebben fogadja be az ilyen régi alkotásokat. Mégis valahogy muszáj megnézni. A mai Bates Motel sorozat is erre épül ami szintén zseniális.