Psycho

Psycho

2015.01.25 Mate

Nem véletlenül nevezik Hitchcock legjobb filmjének a Psycho-t. Lenyűgöző és hátborzongató alakítás Anthony Perkins-től, és egy csoda a rendezőtől.

2015.01.28 Laci000

Lehet klasszikus, legendás és a többi, viszont én csak mai szemmel tudom nézni, így pedig számomra csak egy jó film, amit egyszer láttam és kész.

2016.05.05 raczdavidzsolt

Nagyon tetszik! A kamera mozgás hányingerkeltő! Nem érdemelne meg egy csillagot sem, de azért egyet adok rá!

2015.07.26 one1970

Nekem ez a film nagyon tetszett :D Én szeretem az ilyen horrort, mint amilyen a Psycho is :D A horror rajongóinak csak ajánlani tudom, de magamba nem nézném meg :D

2015.10.28 Sodanth

Minden egy konyhakéssel kezdődött...

Alfred Hitchcock megkerülhetetlen figura Hollywood történetében. Egyedi látásmódja, rendezése, kamera kezelése, mind-mind forradalmiak voltak, hatottak a mai filmezésre. Az őrült angol zseni nem kis filmeket tett le az asztalra az 50-es években, mint... Teljes kritika

2016.02.10 norbi0102

Ami nagyon tetszik - és talán azóta nem is született ilyen alkotás - hogy ha semmi extra nem történik a filmben, akkor is érezni a feszültséget, azt a különleges hangulatot, amitől igazán egyedülálló lesz a film.

2016.06.23 postaslaszlo8

Nagyon hatásos egy thriller, bárhányszor megtudom nézni, nagyon egyedi a hangulata, noha nem tett jót neki az idő vasfoga, de még így is élvezhető.

2017.03.07 Hedy0809

A véleményem inkább a tartalmat író illetőnek szólna... Biztosan nagyon sokan láttuk a filmet,de szerintem azért még a tartalom leírásban nem kellene lelőni a poént... Annyi karakter nincs a filmben,h ne legyen egyértelmű kiről van szó. :(

2015.06.30 padfoot8925

A mai horrorokban megszokott sok vértől fröcsögő jelenet nélkül is borzongató. Hitchcock talán legjobb filmje. Kiváló alkotás, ajánlom bátran mindenkinek. Ötös!!!

2016.11.29 Ercsi

A napokban megnéztem a Psycho-t és azt kell, hogy mondjam, ez a film, bár nem mai darab, mégis abszolút megállja a helyét korunkban is. Több feszültség, izgalom van benne, mint egy-egy mai darabban.

2016.04.26 mrfaktor

Nagyon összetett film, sajnálom, hogy csak most sikerült megtekintenem. A feszültség végig ott van. Hitchcock mester újabb zseniális darabja. A zuhanyzós jelenetet pedig már számtalan film feldolgozta, nem véletlenül.

2015.07.29 Fildi

Nagyon eredeti, klasszikus film. Horror kategóriában a TOP 10-ben van egyedi , feszültséget keltő hangulatával azt a hatást váltja ki, amit vártam is tőle.

2015.07.14 prongs2001

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.

2015.04.24 adibandii

Én nagyon szeretem a horro filmeket,de még olyan igazán ijesztőt nem láttam.Látványban és élvezetben ez sem volt rossz,de annyira nem nyerte el a tetszésem.Bár a füdőkádas szurkálgatás nem mindennapi dolog.