Ralph lezúzza a netet

Ralph Breaks the Internet

2019.01.14 tooker

Nem tetszett a film, mert a karakterei ridegek, nem emberiek. A történet csapnivaló és nincsenek jó fordulatok. Egy két jó beszolastol eltekintve gyenge eresztés.

2019.06.20 atombence

Akinek nem inge...

A történet sokat változott az előzőhöz képest. Kevesebb izgalommal mint az előzőekben, de nézhető animációs film. Egyszeri megtekintésre mindenképp javaslom, aztán max. 2 év után újra. Az előző rész jobb volt.

2019.01.09 nikla113

Az előttem szólóhoz csatlakoznék annyiban, hogy ha nem is a legjobb, de az egyik legszívmelengetőbb mozi lett a Rontó Ralph 2, azok közül, amiket az elmúlt évben láttam. Akciódús, csupaszív látványorgia, ami minden korosztályt le tud venni a lábáról. Bátran merem ajánlani!

2019.01.03 Phalanx

Nekem nagyon bejött, ahogy a Ralph lezúzza a netet továbbvitte az első rész koncepcióját, és sokkal gazdagabbá tette azt, persze mindezt egyedi hangnemmel, humorral és pazar látványvilággal. Az év egyik legjobb animációs filmje, ezt már most le merem... Több

2019.02.05 szintiaa5

Jól eltalálták!

Nem láttam még az első részét, hiszen nem is tudtam róla, de tuti az lesz a következő, amit megnézek! Nagyon tetszett a sok Disney-s utalás, valamint a barátságról alkotott összkép.