Rendõrakadémia 4. - Zseniális amatõrök az utcán

Rendõrakadémia 4. - Zseniális amatõrök az utcán

Police Academy 4: Citizens on Patrol
Videók

Lassard parancsnok nyugdíjba vonulása előtt még szeretné megszervezni a városka polgárőrségét, ám utóda, Harris kapitány mindenben akadályozza a nagy terv végrehajtását.

Rendező: Jim Drake
Író: Gene Quintano
Premier (HU): 1990.02.08.
Több

2019.05.03 Norbert93

Na éppen ez a rész volt az, ahol már kezdett érződni a bőrlehúzás átka és a minőség nagyot esett.

2015.05.12 ZeroHero

Nagyon megörültem, hogy a rész elején Copeland is feltűnik, mivel mindig is kedvelt karakter volt nálam. Aztán kicsit sajnáltam, hogy gyakorlatilag kétszer szerepel a részben. A társa, Blankes itt már nem szerepel sajnos. Viszont annak is nagyon örül... Több

2018.07.27 Norbi

Kicsit csalódtam, úgy érzem hogy erre a részre már csak próbáltak valamit csinálni ami vicces, néha sikerrel, de kicsit mindig ott volt a lelki szemeim előtt hogy azért nem ez a sorozat legékesebb példánya.

Ez az utolsó alkalom, amikor Mahoney-t, Nogatát, Copelandet, Sweetchuckot és Zedet látjuk.Szerző: Thibo84

Mikor Harris a kerítésen állt, hajlandó volt egy kemény esést közvetlenül a járdára vinni, ahol nem volt szőnyeg, hogy megvédje őt.Szerző: Thibo84

A szkript szerint David Spade és Brian Backer karaktereinek teljes neve Kyle Rumford és Arnie Lewis. A filmben csak a keresztnevük szerepel.Szerző: Thibo84

Annak ellenére, hogy David Graf félt a magasságtól, beleegyezett, hogy a kétfedelű repülőgépben felvegyék a szükséges légifelvételeket.Szerző: Thibo84