Resident Evil

Resident Evil

2023.12.24 SzimikeésBéci

Feleségem unszolására végül beadtam a derekam (a játékot szerettem), és leültünk a Netflix elé, hogy végignézzük a sorozatot. Abszolút kritikus szemmel néztem, és igazság szerint nem történt meglepetés, azt kaptam, amit vártam.

2022.07.23 Caravaggio1978

Ez más, ez nem az! Nem kell mindent a nagy elsőhöz mérni! Ez egy más történet!

Nagyon lef¬*kázta mindenki, igen, talán más címet kellett volna adni neki, az a baj, mindenki a címről egy játékra, egy filmre asszociál. De ez nem az! A történet nagyon szuper volt, nekünk nagyon bejött, pedig hozzáteszem, az összes részt nem egyszer végig toltam Playstationön, láttuk a filmeket stb. És ennek ellenére nem hasonlítottam ehhez, ez egy önálló sztori. A két kiscsaj, de talán mindenki nagyon jól alakított, pár nap alatt végig toltuk az évadot, remélem lesz még. Nos, ami nem tetszett: Minden egyes részbe bele van erőltetve, hogy az az Umbrella-vezetője leszbikus, de nagyon erőltetetten, nyálasan. Nincs ezzel baj, de ez nagyon műanyagra sikerült. A két testvér természetesen más-más bőrszínnel rendelkezik, jólvan na, tudom, de akkor is vicces… azaz nem vicces. A másik, amitől majdnem leestem a székről: Adott egy kerek arcú, nagy kerek szemű fehér kiscsaj, akivel össze is futunk az epizódok során felnőtt nőként. Nos, belőle egy elég erősen keleti szemvonású nő lett, nem értem miért nem találtak hasonlót... Amúgy ez a jövő, műanyag minden. Jövő? Ez már velünk van. Eddig a vírusos filmek mentek, mostanában csak a zombisok. Mi következik ebből? Vírus már van. Ja, a sorozat utolsó pillanataiban a lány elolvassa az üzenetet. A nagy játékosok tudni fogják.

2023.07.29 Jerico

Kaptár-rajongóként is tetszett

Szinte biztos, hogy a kisebbséghez tartozom véleményemmel, de nekem tetszett az egyetlen évadból álló Resident Evil Netflix-sorozat Ella Balinska főszereplésével. Az eredeti Kaptár részeknek is mindig rajongója voltam (igazi kedvencem az első és a negyedik rész), de nyitott maradtam új dolgokra is. Kaya Scodelario ellen sem volt például kifogásom a hetedik epizódban, mely a Raccoon City visszavár címet kapta csak éppen ott a script és a rendezés gagyi szerintem. Visszatérve a Netflix-sorozatra: bár olykor idegesítő az állandó visszatekintés a Wesker lányok gyerekkorába, Lance Reddick alakítása sokat javít ezeken a részeken, és az össz játékidő másik felét kitevő zombi-harcos „jelenkor” kárpótol a visszaugrásokért. Mert a küzdelem a zombikkal tényleg látványos: sok a véres jelenet és az izgalmas üldözés. Ami az alakításokat illeti: három embert lehet kiemelni: a már említett Lance Reddicket, az 181 centis Ella Balinskát és Paola Nunezt a főgonosz szerepében. Összegezve: nekem tetszett, és nálam eléri az értékelés a 80%-ot!

2022.07.19 BRANTON Nézhetetlen

Tükröm, tükröm... Ki a leghányingerebb a vidèken?

Egy újabb woke cucc, melyen már kifakadni sincs kedvem.

2022.07.18 JRD Nézhetetlen

Ez most komoly?!

Igyekszem szépen egy szóban megfogalmazni: sz@r. Tömény sz@r. Meg akarták lovagolni a Kaptár filmek élményét (és gondolom a kasszáját), de állatira nem sikerült. Nem mondom azt, hogy ne nézd meg. Nézd meg és döntsd el magad, hogy kár volt-e a filmszalagért (hiszen ízlések és pofonok). Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.07.17 erahurka

Nagyon furcsa kettős élmény volt ez az évad. Egyrészt szörnyen cringe és ostoba, borzasztóan idegesítő a fekete kislány és időnként még a látvány sem üti meg a szintet. A történet viszont valahogy elkapott és nézette magát, érdekelt mi sül ki a végér... Több

2022.07.29 fankbringa

Rezizzent evil

Megnéztük a sorozatot. Én szeretem a Resident Evil filmeket. Nem tudom miért tetszenek, de szívesen nézem meg őket. Hogy a fényképezés stílusa fogott meg, vagy az, hogy a történetben nem az erőszak a legfontosabb, nem tudom megmondani. Most a Netfli... Teljes kritika

2023.01.14 harnas1207 Nézhetetlen

Wake sorozat, főként a fiatal korosztály részére. Aki tudja, kerülje.

2022.08.01 Artúr

Számíts a legrosszabbra és örülj, ha valami nem olyan vészes

Számíts a legrosszabbra és örülj, ha valami nem olyan vészes. Nekem ez a hozzáállásom a Netflix munkásságához. A véleményeket olvasva úgy látom, hogy széles körben elterjedt az általam csak úgy nevezett: netflixizmus-gyűlölet. Ki erősebben, ki óvatos... Teljes kritika

2022.11.06 Török389133

Az első fele egész jó, de utána elég unalmas lesz.

2022.08.01 pj19

Vessetek meg, de nekem tetszett a sorozat! Semmi extra, de szerintem egyszer bőven nézhető volt. Izgalmas, pörgös jelenetek, érdekes háttértörténet! Nézzétek meg bátran, nekem tetszett!

2022.07.14 Mirci

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy mostanra számomra teljesen bizonyossá vált, hogy ez a franchise egyszerűen halott, és nem is értem, hogy minek erőltetik. Ez a sorozat is teljesen félrement.

2022.07.13 Gyuri

Oké, én feladtam a reményt, hogy valaha még fogok jó Resident Evil filmet vagy soroaztot látni. Sajnos ez is egy hatalmas bukta.