
Vélemények (16)
Kár, hogy a Netflixnek nem érte meg elkészíteni a folytatást. Egy kissé zavaró, hogy folyton ugrálnak az időben.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nagyon lef¬*kázta mindenki, igen, talán más címet kellett volna adni neki, az a baj, mindenki a címről egy játékra, egy filmre asszociál. De ez nem az! A történet nagyon szuper volt, nekünk nagyon bejött, pedig hozzáteszem, az összes részt nem egysze... Több
Egy újabb woke cucc, melyen már kifakadni sincs kedvem.
Szinte biztos, hogy a kisebbséghez tartozom véleményemmel, de nekem tetszett az egyetlen évadból álló Resident Evil Netflix-sorozat Ella Balinska főszereplésével. Az eredeti Kaptár részeknek is mindig rajongója voltam (igazi kedvencem az első és a ne... Több
Igyekszem szépen egy szóban megfogalmazni: sz@r. Tömény sz@r. Meg akarták lovagolni a Kaptár filmek élményét (és gondolom a kasszáját), de állatira nem sikerült. Nem mondom azt, hogy ne nézd meg. Nézd meg és döntsd el magad, hogy kár volt-e a films... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Megnéztük a sorozatot. Én szeretem a Resident Evil filmeket. Nem tudom miért tetszenek, de szívesen nézem meg őket. Hogy a fényképezés stílusa fogott meg, vagy az, hogy a történetben nem az erőszak a legfontosabb, nem tudom megmondani. Most a Netfli... Teljes kritika
Hasonló sorozatok
Feleségem unszolására végül beadtam a derekam (a játékot szerettem), és leültünk a Netflix elé, hogy végignézzük a sorozatot. Abszolút kritikus szemmel néztem, és igazság szerint nem történt meglepetés, azt kaptam, amit vártam.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Számíts a legrosszabbra és örülj, ha valami nem olyan vészes. Nekem ez a hozzáállásom a Netflix munkásságához. A véleményeket olvasva úgy látom, hogy széles körben elterjedt az általam csak úgy nevezett: netflixizmus-gyűlölet. Ki erősebben, ki óvatos... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Vessetek meg, de nekem tetszett a sorozat! Semmi extra, de szerintem egyszer bőven nézhető volt. Izgalmas, pörgös jelenetek, érdekes háttértörténet! Nézzétek meg bátran, nekem tetszett!