Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Michael Rispoli
Burt Young
Frank Whaley

trinagl   2017. 01. 09.

Ez egy gengszer lovestory. Ilyet sem láttam még. Nem veszi magát annyira komolyan, mint a legtöbb hasonló műfajban működő film. De a legjobb benne, hogy nem megy el romantikus limonádéba.

kmona   2016. 10. 15.

Ez egy jó kis kikapcsolós film. A sztoriból szerintem többet is ki lehetett volna hozni, de annyi baj legyen. Bár a gyenge párbeszédeket nem igazán tudták kiegyensúlyozni.

Rajkó   2014. 12. 22.

Fordulatos kis film. Nagyon jó volt megnézni. Én például sosem gondoltam volna, hogy Andy Garcia ilyen jól tud alakítani.

A film összbevétele 209 613 dollár volt (imdb.com).

A Foszd ki a maffiát! Andy García harmadik valós eseményeket feldolgozó maffiafilmje. A korábbiak: Az érinthetetlenek(Aki legyőzte Al Caponét), Gengszter.

A film végén felcsendülő "Dream, Dream, Dream" című dalt Johnny Mathis énekli.

Michael Pitt és Nina Arianda második alkalommal dolgozott együtt. Korábban mindketten játszottak a Hannibla című tévésorozatban.