Robotzsaru

RoboCop

2015.06.05 era93

Szerintem nagyon jó reboot-ot kapott a film. A mai technikával kombinálva az akkori film tökéletes akció filmet hozott ki. Bár a sztorit nem emelték meg kicsit olyan, mintha az új effektekkel akartak volna kilóra megvenni és nem nagyon figyeltek a történetre. Egyszer bőven nézős azért.

2015.05.27 Balu

Nehéz egy jó filmet csinálni, mert a régi mindig is szebb és jobb lesz. Tök mindegy, hogy ma már megnézhetetlen a régi verzió, akkor is mindig az lesz a jobb. Ha ettől egy kicsit elvonatkoztatunk, szerintem ez a film nagyon jól sikerült. Külön tetsze... Több

2018.05.09 Onódi Zoltán

Jobb lett mint amire számítottam. De maradandót nem alkotott. Tömeg akció film robot zsaruval :)

2015.02.10 totli

kellemesen csalódtam benne, elég jó kis akciófilm lett belőle. Nem mondom, hogy felér az eredetihez, de egyszer simán nézhető, akció dús film.

2015.11.28 Elemer.K

Kiváló!A régi részhez képest ez egy remekmű.Írigyeltem ezt a jelmezt,olyan jó lett.Klassz a szereplő választás is,nem egy ismert színész lett Robotzsaru,de pont ezért lett jó.Látványos és akciódús,imádtam!Bárki újra megnézném.

2015.01.27 Solothor

Hát igen még egy remekül kidolgozott történet de valamit-valahol mindig kihagynak vagy pedig fölöslegesen szúrnak be.

2015.02.05 keepingboy86

Kellemes meglepetés, de nem nagy durranás, viszont látni kell, főleg, ha az eredeti filmekért is rajongsz, mármint az eredeti robotzsarus filmekért.

2015.01.27 M.Betti427

A réginél nem jobb, de úgy nézem a filmeket hogy nem hasonlítgatok, így eléggé tetszett.

2015.02.15 janimohosz

az eddigi részekhez képest modernebb a technika..de hasonló a szisztéma..gyerekkorom egyik sorozata

2015.01.25 simi09

Abszolut csalódás.. Bár a CGI rendben van, lehetett volna ebből több.. Sokkal több... A régi robotzsaru hangulatban jobb volt

2015.03.18 R

Valahogy nem volt az igazi ez a film. Kicsit furcsa volt számomra. Az akciók viszont szépek, de összességében csak egy átlagos, feledhető film.

2015.01.27 Márk

Jobb lett mint amit vártam, viszonylag elég izgalmas, jól megcsinált film ez!

2015.01.23 xsusy

Kicsit csalódtam benne, többet vártam. De azért voltak benne jó epizódok.

2015.11.18 hansi13

Amin meglepődtem, hogy ez a film milyen rettenetesen okosra sikerült ahhoz képest, amit vártam. Egy csomó nagyon releváns kérdést nagyon körültekintően járt körbe, nem zárta rövidre a fontos etikai és hasonló kérdéseket, sőt, a végén még egy egész ko... Több