Rocketman

Rocketman

Vox.hu

Értékelés: 8.5/10
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a jövő évi Oscar-díjátadón vajon előfordulhat-e majd olyan, hogy nem az övé lesz a legjobb alakításért járó szobrocska (amely igen jól jönne neki a Robin Hood buktája után), de ha mégsem, vigaszdíj lehet neki, hogy bármikor elmehet popsztárnak, ha úgy hozza a showbiz. Több

Artsomnia
2019/06/06

A Rocketman egy pszichedelikus túra Elton John elméjében és múltjában. Szürreális jelenetekkel, az énekes legjobb slágereivel és pazar alakításokkal. Így kell beindítani a nyári szezont és ha bárkinek kétsége lett volna Egereton kvalitásaival kapcsolatban, azoknak csak azt mondhatom, hogy tökéletes Elton John! Több

Supernatural Movies

Értékelés: 6.5/10
Szuperszonikus alakítás?
Összességében a Rocketman talán egy szuper első szárnypróbálgatása egy olyan életrajzi műfajnak, aminek egyszer remélhetőleg tényleg már csak a képzelet szabhat határt, de majd meglátjuk. Addig is nyugodt szívvel kezdjünk el beülni Taron Egerton-filmekre a mozikba csak a név miatt, én már ezt is bátran ajánlom. Több

MovieAddict
2019/06/07

Egerton egyszerűen zseniális, minden arcrezdülése, minden mozdulata arról tanúskodik, hogy szinte eggyé válik a szereppel, és mindezt úgy teszi, hogy nem lesz belőle Elton John hasonmás. Markánsan felhasználja saját színészi eszköztárát a zenész megformálásnál, nem fél önmagát is belevinni a szerepbe, és ettől lesz igazán jó és rendkívüli, amit a vásznon láthatunk tőle. Míg Remi Malek szinte lemásolta Freddy Mercuryt, addig Egerton mer szabad lenni, és teret adni rendkívüli tehetségének, mert a Rocketman után már nem is lehet kérdés, hogy Hollywood egén egy új ragyogó csillag jelent meg. Több

Revizoronline.com

Elton John szupersztár
A Rocketman valóban jobb film a Bohém rapszódiánál, de nem azért, mert nem kendőzi el a hőse szexuális orientációját, vagy mert bármivel is karcosabban közelítene idoljához. Egész egyszerűen ötletesebb, és amikor nem kell az életrajzi adatokkal szöszölnie, hanem elmerülhet a szórakoztatóan túltolt musicalfantáziákban, akkor tényleg kicsattan a leleménytől. Ha milliárdos kasszasiker nem is, de kultfilm még biztosan lesz belőle. Több

24.hu
2019/06/07

A Rocketman még arra is képes, hogy igazi fontos, okos, emberi és megrendítően katartikus üzenetet is küldjön arról, hogy mennyire iszonyúan nehéz, de milyen fontos, megúszhatatlan és diadalmas belső munka eljutni az önpusztítástól az önszeretetig. Több

Filmtekercs.hu

A te dalod
A Rocketman tehát a konklúziójától eltekintve ötletes és élvezetes produkció lett, ami azoknak is tetszeni fog, akik a fülbemászó dallamok mögött egy minőségi filmet várnak valódi tartalommal. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 7.4/10
Ha Elton élettörténete és személyisége olyan bámulatosan változóan színesen intenzív lett volna, mint fellépő ruhái, akkor jobban lekötött volna életrajzi musicalje, így egynek jó film lett belőle. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/06/13

A Rocketman bevállalós, őszinte, temperamentumos és humoros, akár a vérbeli előadóművész, akiről szól. Több

Art7.hu
2019/07/22

„Meg kell ölnöd azt, akinek születtél, hogy azzá válhass, aki lenni szeretnél”
Nem vitás, az Elton Johnról szóló életrajzi ihletésű film a mának is üzen. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!