Ronin

ZeroHero   2015. 05. 05.

Az egyik film ami nekem örök kedvenc, megunhatatlan! Ebben a filmben még volt valami ami sok mai akciófilmből hiányzik! 10/10

indingo   2019. 06. 20.

Ez egy olyan film aminek minden pillanatát figyelni kell, mert ha nem tesszük nem érthetjük mi is történik és ki kivel van és ne feledjük mindez egy táskáért, amiben vajon mi is lehet.

harnas1207   2019. 03. 04.

Régen nagyon szerettem ezt a filmet. Erős szereplőgárda, izgalmas sztori, igazi akciófilm. Azóta többször megnéztem, és úgy érzem kicsit túlértékeltem. Mindenesetre bőven megüti az egyszer nézhető filmek kategóriáját.

film kedvelő   2016. 12. 17.

Csupa akció, de nem az a értelmetlen lövöldözés, ami unalmassá tesz egy filmet, hanem ami lebilincseli. És a színészi teljesítmény remek. A vége egy kicsit hosszú lett, de azért csatatant. Szóval jó volt.

sabnock666   2018. 08. 20.

Reno,De Niro....zsenik. Na ők azok, akik egy rosszabb filmet is fel tudnak javítani...de!!! Ez nem rossz film, ez egy szuper akciófilm, ami odabilincseli a fotelhez a nézőt, és persze nem hagyja elaludni....Izgalmas, és pörgős!!!

Nem világmegváltó darab, de tökéletes választás, ha egy agyas akciómozit szeretnénk látni, amelyen gondolkodni is lehet, nem csak beájulni az übercool autós üldözéseken. Kár lenne kihagyni az életünkből! 8/10 több»

A filmben három olyan színész szerepel, akik azelőtt James Bond - filmekben játszottak főgonoszt: Michael Londsdale a Holdkeltében, Sean Bean az Aranyszemben, Jonathan Pryce pedig A Holnap markában alakította a 007-es ellenfelét.

(Menyét Ibolya)

Katharina Witt olimpiai bajnok műkorcsolyázó alakítja az orosz műkorcsolyázót a filmben.

(Menyét Ibolya)

Manapság japánban a "ronin" nevet gúnynévként használják olyan fiatalokra, akik nem jutottak be az egyetemre.

(kázsé)