Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Ronin (1998)

Ronin

Ronin

Gauss   2021. 08. 30.

Egy tökéletes akciófilm, kérem szépen

Egy gyöngyszem a 90-es évekből. Ebben a filmben minden benne van, aminek lennie kell egy jó akciófilmben: nagyszerű sztori, izgalom, fordulatok, kiváló színészek és parádés jelenetek; minden idők egyik legjobb autós üldözése is itt van. Annyira jól van megrendezve a film, hogy a végére nem is érdekes, hogy mi van a táskában. :) 10/10

ZeroHero   2015. 05. 05.

Az egyik film ami nekem örök kedvenc, megunhatatlan! Ebben a filmben még volt valami ami sok mai akciófilmből hiányzik! 10/10

indingo   2019. 06. 20.

Ez egy olyan film aminek minden pillanatát figyelni kell, mert ha nem tesszük nem érthetjük mi is történik és ki kivel van és ne feledjük mindez egy táskáért, amiben vajon mi is lehet.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 20.

Reno,De Niro....zsenik. Na ők azok, akik egy rosszabb filmet is fel tudnak javítani...de!!! Ez nem rossz film, ez egy szuper akciófilm, ami odabilincseli a fotelhez a nézőt, és persze nem hagyja elaludni....Izgalmas, és pörgős!!!

harnas1207   2019. 03. 04.

Régen nagyon szerettem ezt a filmet. Erős szereplőgárda, izgalmas sztori, igazi akciófilm. Azóta többször megnéztem, és úgy érzem kicsit túlértékeltem. Mindenesetre bőven megüti az egyszer nézhető filmek kategóriáját.

drg0602   2021. 06. 01.

Jó film, nagyon jó film. Robert De Niro színészi teljesítményét nem kell bemutatnom szerintem, tökéletes. A film rendezése tökéletes, köszönhető John Frankheimer rendezőnek. Az autós üldözési jelenetek nagyok jók, talán még azt is mondhatom, kategór... több»

Adepto   2018. 02. 04.

Az olvasott kritikák alapján jobbra számítottam. Nekem párszor vontatott volt. Talán 1 óra után elkezdtem gondolkodni, hogy végignézzem-e. Jól tettem, hogy adtam neki esélyt, mert nem volt rossz és pár jelenet kifejezetten jó, de ettől még nekem abszolút egyszer nézős.

A filmben három olyan színész szerepel, akik azelőtt James Bond - filmekben játszottak főgonoszt: Michael Londsdale a Holdkeltében, Sean Bean az Aranyszemben, Jonathan Pryce pedig A Holnap markában alakította a 007-es ellenfelét.

(Menyét Ibolya)

Katharina Witt olimpiai bajnok műkorcsolyázó alakítja az orosz műkorcsolyázót a filmben.

(Menyét Ibolya)

Manapság japánban a "ronin" nevet gúnynévként használják olyan fiatalokra, akik nem jutottak be az egyetemre.

(kázsé)

Mintegy 300 kaszkadőrt alkalmaztak sofőrként.

(kázsé)

80 autót törtek össze filmezés közben.