Vélemények: Ronin (1998)

Gauss   2021. 08. 30.

Egy tökéletes akciófilm, kérem szépen

Egy gyöngyszem a 90-es évekből. Ebben a filmben minden benne van, aminek lennie kell egy jó akciófilmben: nagyszerű sztori, izgalom, fordulatok, kiváló színészek és parádés jelenetek; minden idők egyik legjobb autós üldözése is itt van. Annyira jól megrendezett a film, hogy a végére nem is érdekes, hogy mi van a táskában. :) 10/10

ZeroHero   2015. 05. 05.

Az egyik film ami nekem örök kedvenc, megunhatatlan! Ebben a filmben még volt valami ami sok mai akciófilmből hiányzik! 10/10

indingo   2019. 06. 20.

Ez egy olyan film aminek minden pillanatát figyelni kell, mert ha nem tesszük nem érthetjük mi is történik és ki kivel van és ne feledjük mindez egy táskáért, amiben vajon mi is lehet.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 20.

Reno,De Niro....zsenik. Na ők azok, akik egy rosszabb filmet is fel tudnak javítani...de!!! Ez nem rossz film, ez egy szuper akciófilm, ami odabilincseli a fotelhez a nézőt, és persze nem hagyja elaludni....Izgalmas, és pörgős!!!

harnas1207   2019. 03. 04.

Régen nagyon szerettem ezt a filmet. Erős szereplőgárda, izgalmas sztori, igazi akciófilm. Azóta többször megnéztem, és úgy érzem kicsit túlértékeltem. Mindenesetre bőven megüti az egyszer nézhető filmek kategóriáját.

drg0602   2021. 06. 01.

Jó film, nagyon jó film. Robert De Niro színészi teljesítményét nem kell bemutatnom szerintem, tökéletes. A film rendezése tökéletes, köszönhető John Frankheimer rendezőnek. Az autós üldözési jelenetek nagyok jók, talán még azt is mondhatom, kategór... több»

Adepto   2018. 02. 04.

Az olvasott kritikák alapján jobbra számítottam. Nekem párszor vontatott volt. Talán 1 óra után elkezdtem gondolkodni, hogy végignézzem-e. Jól tettem, hogy adtam neki esélyt, mert nem volt rossz és pár jelenet kifejezetten jó, de ettől még nekem abszolút egyszer nézős.

film kedvelő   2016. 12. 17.

Csupa akció, de nem az a értelmetlen lövöldözés, ami unalmassá tesz egy filmet, hanem ami lebilincseli. És a színészi teljesítmény remek. A vége egy kicsit hosszú lett, de azért csatatant. Szóval jó volt.

zoltyah   2018. 04. 05.

A 90-es évek legjobb akció filmje

penzesisti   2017. 08. 08.

Egyszeri kikapcsolódásnak teljesen jó, mert a különösebben nagy meglepetések hiánya ellenére azért nem unalmas. Kissé összecsapott a befejezése, hiányzik a csattanó.

Corazon.Donq   2015. 08. 16.

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

SztarkTóni   2016. 03. 12.

Az a jó ebben a filmben, hogy olyan jó és leköti az embert, hogy még ha észre is veszi a logikai buktatókat itt-ott, akkor sem érdekli. Ezt a hatást nálam csak nagyon kevés film tudja elérni, mert nagyon szőrözős vagyok, de alapjában véve ez a film akkora hatást tesz rám mindig, annyira bevon, hogy soha eszembe se jut kekeckedni.

grufa   2015. 04. 15.

A maga kategóriájában az egyik legjobb film, tele olyan színészekkel, akiket méltán tartunk a legnagyobbaknak, akik már tényleg letettek valamit az asztalra, és akikről tudjuk, hogy ha belevágnak valamibe, az tényleg jól össze van rakva és megéri a p... több»