Ronin

Ronin

2024.02.24 Schumy1

Telitalálat a javából. Olyan akciófilm olyan szereplőkkel, ami igen kevés, vagy egyáltalán nincs.

2015.05.05 ZeroHero

Az egyik film ami nekem örök kedvenc, megunhatatlan! Ebben a filmben még volt valami ami sok mai akciófilmből hiányzik! 10/10

Reno,De Niro....zsenik. Na ők azok, akik egy rosszabb filmet is fel tudnak javítani...de!!! Ez nem rossz film, ez egy szuper akciófilm, ami odabilincseli a fotelhez a nézőt, és persze nem hagyja elaludni....Izgalmas, és pörgős!!!

2019.06.20 indingo

Ez egy olyan film aminek minden pillanatát figyelni kell, mert ha nem tesszük nem érthetjük mi is történik és ki kivel van és ne feledjük mindez egy táskáért, amiben vajon mi is lehet.

2019.03.04 harnas1207

Régen nagyon szerettem ezt a filmet. Erős szereplőgárda, izgalmas sztori, igazi akciófilm. Azóta többször megnéztem, és úgy érzem kicsit túlértékeltem. Mindenesetre bőven megüti az egyszer nézhető filmek kategóriáját.

2021.06.01 drg0602

Jó film, nagyon jó film. Robert De Niro színészi teljesítményét nem kell bemutatnom szerintem, tökéletes. A film rendezése tökéletes, köszönhető John Frankheimer rendezőnek. Az autós üldözési jelenetek nagyok jók, talán még azt is mondhatom, kategór... Több

2018.04.05 zoltyah

A 90-es évek legjobb akció filmje

2021.08.30 Gauss

Egy tökéletes akciófilm, kérem szépen

Egy gyöngyszem a 90-es évekből. Ebben a filmben minden benne van, aminek lennie kell egy jó akciófilmben: nagyszerű sztori, izgalom, fordulatok, kiváló színészek és parádés jelenetek; minden idők egyik legjobb autós üldözése is itt van. Annyira jól megrendezett a film, hogy a végére nem is érdekes, hogy mi van a táskában. :) 10/10

2016.12.17 film kedvelő

Csupa akció, de nem az a értelmetlen lövöldözés, ami unalmassá tesz egy filmet, hanem ami lebilincseli. És a színészi teljesítmény remek. A vége egy kicsit hosszú lett, de azért csatatant. Szóval jó volt.

2018.02.04 Adepto

Az olvasott kritikák alapján jobbra számítottam. Nekem párszor vontatott volt. Talán 1 óra után elkezdtem gondolkodni, hogy végignézzem-e. Jól tettem, hogy adtam neki esélyt, mert nem volt rossz és pár jelenet kifejezetten jó, de ettől még nekem abszolút egyszer nézős.

2017.08.08 penzesisti

Egyszeri kikapcsolódásnak teljesen jó, mert a különösebben nagy meglepetések hiánya ellenére azért nem unalmas. Kissé összecsapott a befejezése, hiányzik a csattanó.

2015.08.16 Corazon.Donq

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

2015.04.15 grufa

A maga kategóriájában az egyik legjobb film, tele olyan színészekkel, akiket méltán tartunk a legnagyobbaknak, akik már tényleg letettek valamit az asztalra, és akikről tudjuk, hogy ha belevágnak valamibe, az tényleg jól össze van rakva és megéri a p... Több

2016.03.12 SztarkTóni

Az a jó ebben a filmben, hogy olyan jó és leköti az embert, hogy még ha észre is veszi a logikai buktatókat itt-ott, akkor sem érdekli. Ezt a hatást nálam csak nagyon kevés film tudja elérni, mert nagyon szőrözős vagyok, de alapjában véve ez a film akkora hatást tesz rám mindig, annyira bevon, hogy soha eszembe se jut kekeckedni.