NGN   2019. 12. 22.
Reszkessetek betörők felnőtteknek

Nem túlzás a cím, mert valóban hasonló a szitu, mint az említett filmben. A rosszfiúknak most egy plázába kéne bejutniuk, hogy likvidáljanak egy kislányt, aki koronatanú egy ügyben. Antonio Banderas-ra és biztonsági őr kollégáira hárul a feladat, hogy amilyen eszköz csak a kezükbe akad, megvédjék a lányt. A továbbiakat ki lehet találni, nincsenek nagy fordulatok a sztoriban, csak teszi a kötelező dolgát. Főgonosznak berakták a zseniális Ben Kingsley-t, és nem mondom, hogy nagyon ijesztő a szerepében, de nem is olyan rossz, szóval olyan elmegy kategória. Azért voltak már neki sokkal komolyabb szerepei is a karrierje során. Liam McIntyre sokaknak a Spartacus sorozatból lehet ismerős, itt most... több»

alex   2018. 01. 28.

Egy jó kis retró akciófilm. Kb. 80-90-es évekből B kategóriás hősies akciófilmek evokál, de nekem testzett, mégis csak, valamikor a régi jónak is győznie kellene mostanában. Szóval szép mese, nem túlkomplikált.

Caravaggio1978   2019. 11. 09.
hoppááá de jó lett

Ebben a stílusban kevés filmet szoktam megnézni,de ez is egy kivétel volt,a bemutató után még szerencse hogy megnéztem,hatalmas sztori,nagyon tetszett,látványos és nem túlzó kis mozi.

Chad Lindberg
Chad Lindberg