A végzős év

Senior Year
Idknw

Rebel Wilson
Rebel Wilson

Egy harminchét éves nő felébred húsz év után a kómából, és visszatér a középiskolába, ahol egykor népszerű pomponlány volt.

(Hupka Adrián)

Rendező: Alex Hardcastle
Premier: 2022 | Netflix (2022.05.13.)

KULCSSZAVAK

2023.03.16 Klauka89

Számomra egy kedves, cukros limonádé volt, estére abszolút kikapcsolt. Voltak benne jó poénok, amiken felröhögtem. A „lapozzatok a 394. oldalra” lopott szöveg, nem is tudom miből... ja de! Harry Potter és a bölcsek köve! A sztori nem éppen hétköznap... Több

2022.05.19 JRD

Erőltetett menet...

Rebel Wilson a kedvencek egyike. Szinte ikon, márka. Hangos, már-már közönséges, dundi, szókimondó és imádni való… volt. A látványos fogyással mintha eltűnt volna az a vérbeli komika, aki meghódította a világot. A film egyébként a Netflix újabb csúcsra járatott, burkolt ideológiai üzenetekkel teletűzdelt bárgyú produkciója. Ez a komédia nélkülöz minden stílust, de mentségére legyen mondva, hogy azért egy-egy jobb poén elcsattan (és egy villanásnyi időre újra előkerül a régi Rebel Wilson is), és persze a végén minden happy end lesz. Nem tudom jó szívvel azt mondani, hogy ajánlom. Viszont, nézd meg és majd eldöntöd magad. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.06.04 dandelion1983

Elég sok negatív kritikát olvastam róla, mielőtt megnéztem, de még így is sikerült alulmúlnia a várakozásaimat. Az alapötlet maga tényleg jó, ebből lehetett volna egy könnyed, humoros filmet alkotni, de nem sikerült. Nem volt vicces. Vontatott volt, ... Több

2022.05.13 Gábor390920

Egy film, amely újra a kétezres évek hangulatát idézi Rebel Wilson humorával. A dialógusokat jól eltalálták, és egy nem mindennapi sztorit is körítettek a főszereplő köré. 20 év alatt sok minden változhat, de a gimis évek változatlanok.

2022.05.18 Fikatours_blogger

Kissé bárgyú film, de néhány poénon jót nevettem.

Rebel Wilson második Netflix-projektje a Hát nem romantikus? (2019) óta . Szerző: Hupka Adrián

Alicia Silverstone legújabb tinifilmje a Spinédzserek (1995) óta. Szerző: Hupka Adrián