Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Serena

Greeta   2017. 12. 19.

Pontosan már nem rémlik, hogy milyen időben játszódik a film, de a kosztümök szuperek voltak. A történetben sok látványos dolog nem történt inkább az érzelmeinkre próbáltak hatni.

HercegPeter   2017. 06. 03.

Szerintem kifejezetten unalmas, rossz film. Nincs egy olyan karakter a filmben, akit kedvelni lehetne. A színészeket se mondanám túl meggyőzőnek. Sokkal többet vártam. Annyi mindenbe belekezd ez a film, hogy megszámolni is nehéz. Jobb lett volna egy témát megfogni és azon végighaladni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 05. 07.

Mit ér a nő, ha...

A Serena egy nagyon különc film, s sajnos ezt a jelzőt nem teljes mértékben pozitívumként értem. Egy igazi kuriózum abban a tekintetben, ahogy bemutatja ezt a férfiaktól uralt, nyomasztó, szürke világot, amelybe ha én belecsöppennék, valószínóleg úgy... teljes kritika»

Berto49   2017. 10. 30.

A rendezőnő neve és Bradley Cooper szereplése hívta fel erre a filmre a figyelmemet. Kár volt ezért Susanne Bier-nek Amerikába menni, mert ez az általam látott rendezései közül a leggyengébb. Lehet, hogy nem ő egyedül tehet a nívótlanságért, mert az ... több»

MP170506   2016. 10. 12.

Nagyon lassú, vontatott film, de mégis áttudja adni az érzelmeket, a drámaiságot. Nem nézném meg újra, mert néha elkalandozott közben a figyelmem, nem tudott teljesen lekötni. De érzelmileg tud hatást gyakorolni. A színészek kiválóak!

Szilonka   2017. 07. 09.

A tájak és a fakitermelésbe való betekintés, a természet közelsége tetszett. A történek nem volt túl izgalmas, de nem mondanám unalmasnak. Már a sokadik Jennifer-Bradley filmet láthattuk. Nem egészen értem a sok közös munkát, mert szerintem tökre nem illenek össze.

Lonka   2017. 07. 24.

Az hogy nem egy zsúfolt városban játszódott a film sokat javított rajta. A szerelmi szál túl hamar alakult ki, kicsit húzhatták volna lehetett volna benne velemi küzdés. A története közepes.

Sean Harris
Jennifer Lawrence

A film utómunkálatai nagyon nehézkesen zajlottak, ugyanis az utószinkronhoz szükség lett volna Jennifer Lawrence-re is, aki akkoriban már az Éhezők viadala: Futótüzet forgatta. A színésznőt azonban egyetlen napra is óriási összegbe került volna kivásárolni a híres franchise forgatásáról. Ez többe került volna, mint a Serena egész költségvetése.

A férfi főszerepre Jennifer Lawrence ajánlotta be Bradley Cooper-t, miután együtt játszottak a Napos oldal című nagy sikerű filmben is és nagyon szerettek volna újra együtt szerepelni. Miután Lawrence elolvasta a forgatókönyvet, elküldte Cooper-nek, hogy volna-e kedve szerepelni benne.

A dán származású Susanne Bier 2011-ben Oscar-díjat kapott a Legjobb külföldi film kategóriában, az Egy jobb világ című filmjéért.

Az eredeti tervek szerint a könyvváltozatot Darren Aronofsky vitte volna filmvászonra, a női főszereplő pedig Angelina Jolie lett volna.

Felesleges és félresikerült alkotás lett a Serena, tökéletesen meglettünk volna nélküle is. több»

A Serenát mindenképpen olyanoknak ajánlom, akik kedvelik a történelmi drámákat. A mozi lassan növeli a feszültséget, kevesebb akció, de annál jobban kidolgozott karakterek vannak a filmben. több»

Hosszúra nyújtott melodráma rossz hangsúlyokkal – Jennifer Lawrence és Bradley Cooper második közös filmje nagy csalódás. több»