Shameless - Szégyentelenek

Shameless

2024.04.09 Rics

Végig azon gondolkodtam, ezt hogy találhatták ki? Ezt hogy engedhették útjára mint műsor? Hogy jut eszükbe ilyen? Sokszor lehidaltam a jó értelemben! A poénok tetszenek, eszméletlen módon mutatja a humor közben a valóságot. Letépte az arcomról a bőrt, ha lehet így fogalmazni.

2017.04.17 indingo

Megunhatatlan sorozat. annyi minden tudsz már a szereplőkről, sok minden átéltünk már velük, valaki a szemed előtt nőtt fel.

2017.08.17 Deku

Nálam nem tudott ez a sorozat olyan osztatlan sikert hozni mint ahogy a többieknél tette. Nem rossz sorozat csak éppen nem az az eszement módon várós fajta. Egynek megjárja.

2017.10.21 Lamboh

Ez az a sorozat amit a prűd embereknek minél messzebbről el kell kerülnie, mert a világ összes szenteltvize sem mentesíti azt a sok mocskot, amit a készítők összehoztak. Én azért imádom ezt a sorozatot, mert nagyon emberi, és folyamatosan tabukat dön... Több

2016.04.09 Szilonka

Hihetetlenül az életről szól ez a sorozat, persze amerikai köntösben. Nagyon-nagyon szeretem, rohadt jó a humora és azok közé a sorozatok közé tartozik, amely az évadok előrehaladtával egyre csak jobb lesz.

2017.10.20 Bazzzsi

Elképesztően karakteres sorozat, amely nem követ semmilyen sablont. Egyedi a története és imádom, hogy sok minden történik benne. A szereplők hitelesek.

2016.05.09 TomÁcs

Nagy űrt érzek most, mert nincs. Nagyon jó kis sorozat, nem vacakolnak mindent ki mernek mondani és meg mernek csinálni.

Kaliforgia
A mackó
Ez bűn
2021

2018.11.01 VvV

A készítők se gondolták volna, hogy ekkora sikere lesz a sorozatnak. Ehhez kell az, hogy a szereplők nagyon bele tudják élni magukat a karakterekbe.

2018.07.09 Norbi

Nem rég kezdtem el nézni, és bár lemaradva , de jelenleg az 5. évadnál tartok :D. Eddig imádom. Hihetetlen egyedi humora van az egésznek, a ,, szegények világát" úgy mutatja be , hogy nekem is kedvem lenne csatlakozni a Gallagher család életbe. Mind ... Több

2017.07.23 Lonka

A legösszetettebb és legkomplikáltabb sorozat amit valaha láttam. A középpontban egy nagyon bonyolult család áll, akiknek mindenféle problémával kell megküzdeniük.

2017.12.09 Greeta

Sose tudom megvárni a szinkront, azonnal nézem, ahogy amerikában lemegy. Imádom úgy ahogy van a nyersességével és különcségével.

2016.06.20 Timcsi

Nagyon ütős sorozat. Remekül össze lett rakva, nagyszerűek a karakterek és remek a története.

2019.04.15 petraszab

A 21. század legjobb sorozata. A karakterek nagyon összetettek és a hibáik ellenére vagy pont ettől nagyon kedvelhetőek. Bevállalós az alapsztory.

2021.06.15 KCintia

Annyira fantasztikus!

Én úgy imádom ezt a sorozatot. Tetszik, hogy nem egy emberre épül, és mindenkiről megtudunk úgy konkrétan mindent. Eléggé gátlástalan is, ami nem fél megmutatni vagy kimondani dolgokat... Plusz pont jár ezért is.