Shameless - Szégyentelenek

Shameless

2016.04.04 Annuska

Kiváló sorozat. Nyers, őszinte, kíméletlen, de mindezek mellett nagyon humoros is. Most nézem a 6. évadot, talán ez az egyik legjobb évad. Örülök, hogy nem lett sablonos és kiszámítható a már sokadik évadra sem.

2020.11.05 belavagyok

A történet középpontjában egy balhés, lecsúszott amerikai család áll. Apuka egyedül neveli a kölyköket, kicsit alkesz, de a gyerekeket se kell félteni.

2016.09.17 HannaK

Megúnhatatlan sorozat, remélem sose lesz vége.Imádom a sztorit a bonyodalmaival együtt.

2016.04.25 HanGa

Nem semmi ez a Gallegher család. Egy csóró, de sok potenciállal rendelkező amerikai családról szól, ahol a szülőket egyáltalán nem érdeklik a gyerekeik. Most ez a 6. évad volt talán a legütősebb.

2016.08.21 Timike

Az egyik legkiemelkedőbb mai sorozat. Egészen különleges történettel és valahogy a sorozatban semmit sem érzek túlzásnak.

2023.06.08 akela70

Elton kedvenc sorija

A rengeteg homoszexuális jelenetet leszámítva, tényleg jó.

2019.02.07 vyctoria79

Mindegyik színész remekül hozza a karakterét, William H. Macy különösen briliáns, imádtam. Néhány rész után szinte családtagnak érzi magát az ember közöttük, annyira naturalista és provokatív módon enged belelátni a hétköznapjaikba. Vigyázat Addiktív!

Kaliforgia
A mackó
Ez bűn
2021

2015.05.06 bambula

A legújabb kedvenc, pedig a családi dráma nem a kedvenc kategóriám. Nem igazán lehet elmagyarázni, nézni kell. Hatalmas nagy katyvasz, egyéni és családi szintű hullámhegyekkel és hullámvölgyekkel, amik hol katasztrofális eredményre vezetnek hol csal... Több

2018.07.25 Meea

Nagyon jó sorozat, tehetséges színészekkel. Az utolsó pár évad annyira nem üt már mint az eleje, de attól még a kedvenceim közé tartoznak!:)

2016.08.23 beus1987

Remek vígjátéksorozat, alig várom a következő évadot. Humoros, életszagú.

2016.10.23 malnaturmix

Nincs olyan akinek ez a sorozat ne jönne be. A karakterek közt mindenki talál legalább egyet, akinek az életútjára kíváncsi lesz. Neme ez a két nagyfiú.

2017.12.13 nagysar

Ez a sorozat minden létező problémára rávilágít, ami csak egy ember családjában történhet. Elsőre talán morbidnak tűnhet, de egy évad végére garantáltan magával ragad és alig várjuk a következőt.

2015.06.16 Melibaba

Egyetlen részt láttam, ráadásul valahonnan a közepéből, és máris kedvenc lett! Mindenképp végig akarom nézni!

2015.03.02 palfi24

Több alkotás révén megállapított észrevételem az, hogy ha a Showtime valamit kiad a kezéből, az jó. Sőt állati. A Shameless ezt mellveregetve bizonyítja be számomra, hiszen az elmúlt évek egyik legjobb, legszórakoztatóbb, legnaturálisabb, legszégyent... Több