Éles tárgyak

Sharp Objects

2024.03.22 MP170506

Zseni kis sorozat. Ne várjuk, hogy akcióval, gyilkossággal van tele. Inkább kicsit pszichológiai thriller, de az elejétől a végig leköti a nézőt, folyamatos a feszültség generálás. És a színészek alakítása is nagyon jó.

2019.01.04 indingo

Picit lassú, de tartalmas. Tetszik a koncepció, hogy nem húzták ezer részen keresztül. Érdekes a története.

2023.05.29 kabel

Éles tárgyak, éles sztori

A Sharp Objects egy családi dráma detektív sztoriba csomagolva. Több ilyen sorozat van, és itt számos ismert elemet láthatunk, de van pár dolog, amiben ez a sztori egyedi és meghökkentő. Az egyik a vágás, a sorozat traumatizáló elemei gyönyörűen köszönnek vissza a karakterek jeleneteiben, a sorozat kimaxolja az egymás mellé állítás művészetét. A másik dolog pedig maga a főszereplő és háttere. Amy Adams alakítása tökéletes, és a mellékszereplők is mind sokoldalúak és több meglepetést tartogatnak. A detektívsztori inkább háttérelem, és csupán néha segíti, hogy a sokkal fontosabb családi narratíva előremenjen. A sorozat egyetlen hibája a tempója, sok jelenet és sok kép csak egy kicsit, de túl sokáig tart és egy kicsit túllóg a fontosságán.

2019.08.25 Ms. Akárki

Nagyon érdekes volt az egész sorozat atmoszférája. Végig rossz emberre gondoltam én, hogy ki csinálja a gyilkosságsorozatot. Szerintem senki nem gondolta volna a csattanó előtt, hogy a lánytestvére az. Amikor a babaház padlója (fogak) miatt rájött a ... Több

2019.01.08 Bazzzsi

Tetszik a környezet, az amerikai kisvárossal, az oda újra visszatérő újságíróval. A szerződést nem bonyolították túl.

2019.10.17 TomÁcs

érdekes történet volt, amely erősen a múltban történtekre hagyatkozik. Lassan csöpögtetik a történet eseményeit.

2020.10.30 Ildikó Bacskai

Éles tárgyak

Nálam tipikusan a ráfüggő kategória, majdnem egy huzamban néztem végig. Magával ragadó tájak, hangulat díszlet, fenomenális alakítások. Nagyon betalált, a film zenéi jelenleg is a vezetéshez hallgatott listám részei.

A törvény nevében
Döglött akták
2003
Hol nézheted: TV

2019.08.14 Lonka

A főszereplő szenvedéséről szólt az egész sorozat, ráadásul az utolsó 10 percben meg odavetik nekünk, hogy jól át lettünk verve.

2018.11.04 Alexa

Szinte egyhuzamban neztem vegig a sorozatot, mert annyira erdekelt a csattanoja. Remek szineszi jatek, es a tortenet is magaval ragad. Viszont en kb a 4.resztol mar kisse untam, es ugy ereztem eroltetetten van elhuzva ennyi epizodra. Mindemellett ajanlom mindenkinek, aki szereti a kisse depressziv hangulatu thrillereket.

2021.05.04 Lóri Ádámcsik

Időpocsékolás

Egy ígéretes sztorival adják el neked a sorozatot, de már a harmadik résztől annyira vontatott és idegesítő, hogy az ember legszívesebben kikapcsolná. A legjobb, ha bele sem fogsz. :P

2019.08.07 Greeta

Lehengerlő sorozat, múltbéli fájdalmakról, elfogadásról, küzdésről és álmokról. Amy legjobb alakítása, többször nézős.

2019.01.20 Timcsi

Minden színész jól tudott azonosulni a karaktterével az elején izgalmas történet képe kezdett kialakulni, de a részek előrehaladtával lankadt az ember figyelme.

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon érdekes hangulatú és történetű sorozat. Főként a családon belüli erőszak a témája. Félelmetes és érdekes. Talán ezek jellemeznék legjobban. Az anya a gyerekeket régen és most is mérgezi folyamatosan, hogy ápolhassa őket és úgy tűnjön, ő jó any... Több

2020.09.29 jfruzsi97

Érdekes sorozat. Jó sztorival, környezettel és színészekkel. Ha figyelmes volt az ember, több apró feliratot láthatott a gyilkosságok közelében akár a nyomra utaló szavakat elrejtve a képernyőn. Ilyennel én még nem találkoztam, nagyon érdekessé teszi vele a részeket.