N/A

Significant Other

A film egy fiatal párt követ nyomon, akik egy félreeső vidéken kirándulásra indulnak a Csendes-óceán északnyugati részén, ahol baljós eseményekkel szembesülnek, és rájönnek, hogy nem minden az, aminek… Több

Forgatókönyvíró: Dan Berk, Robert Olsen
Premier: 2022.10.07.
Jake Lacy

2023.03.29 Interfectorem Sabnock

Voltak hibái, de élvezhető volt.

Tegnap este láttam a filmet, úgyhogy még frissek az élmények. Ami elsőre is feltűnt, hogy a fényképezés csodálatos lett, köszönhetően Matt Mitchellnek, és természetesen a gyönyörű helyszínnek. De ezekből is kiemelkedik a Silver Falls State Park, ah... Teljes kritika

2022.10.18 kabel

Teljesen kompetens horror jellegű film

A film igazából egy thriller nagyon laza horror elemekkel. Az igazi horrort a tematikája rejti, ami természetesen kapcsolatban van a címével, azonban a film egy érdekes fordulattal továbbviszi és egyet csavar rajta. A karakterek szépet alakítanak, és a film is szépen mozog előre. Még lehetett volna továbbcsavarni a témakört szerintem, de ami itt van, az több mint elég, hogy pár gondolatot ébresszen.

2023.01.12 RigbyTheMad

Jó volt

Inkább egy nagyon erős sci-fi volt, mint horror vagy thriller. Volt benne fordulat. Lehetett volna többet is kihozni a dologból, de végig lekötött. Aljasságmentes volt, és ez a lényeg. Ajánlott!

A film gyártó cégei a Paramount Players és a Quay Street Productions voltak.Szerző: Archívum

A film bemutatója a Paramount+ streaming szolgáltatón 2022. október 07.-én volt.Szerző: Archívum

A különböző forgatási helyszínek a Silver Falls State Park, Nehalem, Silverton, Eagle Creek, Cornelius, Silverton, Cloverdale,és Estacada voltak az USA-ban, Oregon államban.Szerző: Archívum

A The New York Times kritikus általánosságban inkább pozitív kritikát adott a filmnek, de hozzátette, hogy a Significant Other nem találta fel újból a műfajt (sci-fi horror), csak egy új szemszögből mutatta be.Szerző: Archívum

A Metacritic 27 szavazat után 100 pontból 62 pontot adott a filmre.Szerző: Archívum

A periféria
Hol nézheted: Amazon Prime