Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Klónok

Érdeklődő   2020. 03. 08.

Nehéz döntés volt a minősítése

A főszerepet játszó Keanu Reeves, ebben a filmben sem okozott csalódást. A történet mondanivalója az elején nehezen kezdi felcsigázni a nézőt, de ahogy átszellemülünk a rendező elképzelése szerint, egyre jobban szegeződik a tekintetünk a vászonra. A történet befejezése meg egyszerűen tökéletes. Aggódtam, hogy a film végén itt is csalódással kell felállnom a székből, de örömömre, nem így lett.

indingo   2019. 07. 14.

Szerintem nem volt benne olyan, amit ne látott volna az ember már más filmekben. A története egy szálon fut, kicsit egyszerű. Amikor a főszereplő "kisorsolja"a családtagok sorsát az kicsit nevetséges volt.

Szilonka   2019. 07. 25.

Keanu Reeves eléggé egyarcú a filmben. A története picit izzadó, erőltetett. Talán érdekesebb lett volna a klónok feléről bemutatni a filmet.

VvV   2019. 10. 28.

10 éve még lehet, hogy tetszett is volna, de rengeteg hasonlót láttam már ami ráadásul fényévekkel jobb is.

Lonka   2019. 08. 16.

Nem csodálom, hogy nem lett belőle mozifilm. A története ezer sebből vérzik. Nem valami különleges a képi világa.

John Ortiz
Alice Eve

Kinek ajánljuk: Azoknak, akik szeretik a logikátlan sci-fiket olyan színészekkel a mellékszerepekben, akik bármikor elmehetnének a Jóban Rosszban-ba vendégszerepelni. több»