Klónok

Klónok

Replicas
John Ortiz
Alice Eve

A Replicas főszereplője egy tudós, akinek eltökélt célja, hogy az emberi tudatot digitálisan rögzítse. Csakhogy időközben egy tragikus autóbalesetben elveszíti a családját. A férfi meggyőzik kollégáját, Ed Whittle-t, hogy segítsen neki klónokat gyártani elhunyt szerettei DNS-éből. A sors… Több

Forgatókönyvíró: Chad St. John, Stephen Hamel
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kína, Puerto Rico
Premier: 2018.10.26.

2023.10.10 Harper

Sok bírálatot kapott, pedig jobb, mint tűnik

Sok bántást kapott ez a film (jelenleg is szerepel egy Mafab listán mint „melléfogás sci-fi”), pedig valójában nem olyan rossz Jeffrey Nachmanoff 2018-as rendezése. Különösen, hogy Keanu Reeves játssza benne a központi karaktert. Kicsit szürreális ugyan az alaptörténet a családját autóbalesetben elvesztő, majd újraklónozó tudóssal, de mindennek logikája van, és kapunk izgalmakat, sőt akciókat is. Eddig kétszer láttam, és nálam többször nézős film, részben a gyönyörű Alice Eve miatt is (ő játssza a feleséget). Értékelésem: 75%.

2019.07.14 indingo

Szerintem nem volt benne olyan, amit ne látott volna az ember már más filmekben. A története egy szálon fut, kicsit egyszerű. Amikor a főszereplő "kisorsolja"a családtagok sorsát az kicsit nevetséges volt.

2019.07.25 Szilonka

Keanu Reeves eléggé egyarcú a filmben. A története picit izzadó, erőltetett. Talán érdekesebb lett volna a klónok feléről bemutatni a filmet.

2019.10.28 VvV

10 éve még lehet, hogy tetszett is volna, de rengeteg hasonlót láttam már ami ráadásul fényévekkel jobb is.

2019.08.16 Lonka

Nem csodálom, hogy nem lett belőle mozifilm. A története ezer sebből vérzik. Nem valami különleges a képi világa.

(2019. 06. 06.)
Kinek ajánljuk: Azoknak, akik szeretik a logikátlan sci-fiket olyan színészekkel a mellékszerepekben, akik bármikor elmehetnének a Jóban Rosszban-ba vendégszerepelni. Több