Klónok

indingo   2019. 07. 14.

Szerintem nem volt benne olyan, amit ne látott volna az ember már más filmekben. A története egy szálon fut, kicsit egyszerű. Amikor a főszereplő "kisorsolja"a családtagok sorsát az kicsit nevetséges volt.

sajvi   2017. 03. 30.

Elképesztően pörgős, szerintem ez is legnagyobb erőssége a filmnek, bár a történetet nem bonyolították túl, ami nem is zavaró, csak én egy kicsit többre számítottam. Minden esetre szerintem piszkosul megéri a pénzét és érdemes megnézni!

bocerkaa   2017. 03. 23.

Azt hiszem, egyszerűen nagyobb a füstje, mint a lángja. Keanu ismét csak azt a "bámészkodó", érzelmek nélküli karaktert tudja hozni, mint mindig. A látvány persze nagyon is lenyűgöző, csak valahogy számomra ez nagyon kevés volt.

John Ortiz
Alice Eve

Kinek ajánljuk: Azoknak, akik szeretik a logikátlan sci-fiket olyan színészekkel a mellékszerepekben, akik bármikor elmehetnének a Jóban Rosszban-ba vendégszerepelni. több»