Klónok

indingo   2019. 07. 14.

Szerintem nem volt benne olyan, amit ne látott volna az ember már más filmekben. A története egy szálon fut, kicsit egyszerű. Amikor a főszereplő "kisorsolja"a családtagok sorsát az kicsit nevetséges volt.

Szilonka   2019. 07. 25.

Keanu Reeves eléggé egyarcú a filmben. A története picit izzadó, erőltetett. Talán érdekesebb lett volna a klónok feléről bemutatni a filmet.

Lonka   2019. 08. 16.

Nem csodálom, hogy nem lett belőle mozifilm. A története ezer sebből vérzik. Nem valami különleges a képi világa.

Greeta   2019. 08. 06.

Olyan kis langyos pite. Látványban én többet vártam volna. A story kicsit logikátlan volt nekem.

sajvi   2017. 03. 30.

Elképesztően pörgős, szerintem ez is legnagyobb erőssége a filmnek, bár a történetet nem bonyolították túl, ami nem is zavaró, csak én egy kicsit többre számítottam. Minden esetre szerintem piszkosul megéri a pénzét és érdemes megnézni!

John Ortiz
Alice Eve

Kinek ajánljuk: Azoknak, akik szeretik a logikátlan sci-fiket olyan színészekkel a mellékszerepekben, akik bármikor elmehetnének a Jóban Rosszban-ba vendégszerepelni. több»