Klónok

Replicas

2024.04.23 drg0602

Szerintem nem rossz film. Rettenetesen alulértékelt alkotás! Nagyon jó témája van. Az eleje egy kicsit lassú, de a vége egész pörgősre sikeredett. Azt nem mondom, hogy egy művészi alkotás, de simán nézhető. Színészi teljesítmények is jók voltak. Minden egybevéve kellemes csalódás volt. Értékelés: 8/10.

2023.10.10 Harper

Sok bírálatot kapott, pedig jobb, mint tűnik

Sok bántást kapott ez a film (jelenleg is szerepel egy Mafab listán mint „melléfogás sci-fi”), pedig valójában nem olyan rossz Jeffrey Nachmanoff 2018-as rendezése. Különösen, hogy Keanu Reeves játssza benne a központi karaktert. Kicsit szürreális ugyan az alaptörténet a családját autóbalesetben elvesztő, majd újraklónozó tudóssal, de mindennek logikája van, és kapunk izgalmakat, sőt akciókat is. Eddig kétszer láttam, és nálam többször nézős film, részben a gyönyörű Alice Eve miatt is (ő játssza a feleséget). Értékelésem: 75%.

2019.07.14 indingo

Szerintem nem volt benne olyan, amit ne látott volna az ember már más filmekben. A története egy szálon fut, kicsit egyszerű. Amikor a főszereplő "kisorsolja"a családtagok sorsát az kicsit nevetséges volt.

2019.07.25 Szilonka

Keanu Reeves eléggé egyarcú a filmben. A története picit izzadó, erőltetett. Talán érdekesebb lett volna a klónok feléről bemutatni a filmet.

2019.10.28 VvV

10 éve még lehet, hogy tetszett is volna, de rengeteg hasonlót láttam már ami ráadásul fényévekkel jobb is.

2019.08.16 Lonka

Nem csodálom, hogy nem lett belőle mozifilm. A története ezer sebből vérzik. Nem valami különleges a képi világa.

2019.08.06 Greeta

Olyan kis langyos pite. Látványban én többet vártam volna. A story kicsit logikátlan volt nekem.

2020.01.12 Szilárd-Leo

klónok

Sziasztók sokat olvastam a fiml-röl és azért néztem meg .Hát mit mondjak kelemesen csalódtam benne.Akkor filmröl keveset irok :A replikáns föszereplöje egy tudós Will foster(Keanu Reeves)Akinek eltökélt célja ,hogy az emberi tudatot digitálisan rögzitse.Csak ,hogy egy baleset közbe szól és az egész családját elveszitti.Eközben meggyözi kollégáját Ed Whillt segitsen Klónokat gyártani ,elhunyt szereteiböl.Sikerült neki........többit nektek kell megnézni...elég érdekes csak egy picit rövidre sikerült a film .1.Drámai része 9,2** akcio-9,1** összeségében a film jó lett.

2020.03.08 Érdeklődő

Nehéz döntés volt a minősítése

A főszerepet játszó Keanu Reeves, ebben a filmben sem okozott csalódást. A történet mondanivalója az elején nehezen kezdi felcsigázni a nézőt, de ahogy átszellemülünk a rendező elképzelése szerint, egyre jobban szegeződik a tekintetünk a vászonra. A történet befejezése meg egyszerűen tökéletes. Aggódtam, hogy a film végén itt is csalódással kell felállnom a székből, de örömömre, nem így lett.

2017.03.23 bocerkaa

Azt hiszem, egyszerűen nagyobb a füstje, mint a lángja. Keanu ismét csak azt a "bámészkodó", érzelmek nélküli karaktert tudja hozni, mint mindig. A látvány persze nagyon is lenyűgöző, csak valahogy számomra ez nagyon kevés volt.

2017.03.30 sajvi

Elképesztően pörgős, szerintem ez is legnagyobb erőssége a filmnek, bár a történetet nem bonyolították túl, ami nem is zavaró, csak én egy kicsit többre számítottam. Minden esetre szerintem piszkosul megéri a pénzét és érdemes megnézni!