Életem fénye (2019)

Light of My Life

BÉLA Nézhetetlen  2020. 05. 09.

BORZALMAS

Na ez aztán egy nagy semmi

cody0507   2020. 04. 14.

Tulajdonképpen a film alapötletében szerintem nincs semmi eredeti. Az ilyen posztapokaliptikus kliséket számtalanszor láthattuk már, de valahogy mégis nagyon be tudja vonzani az ember. Nem mondanám, hogy teljesen kiszámítható volna a történet, így néha még tényleg kellemesen meg is tudunk lepődni a cselekménytől. :)

SuperBoi   2020. 02. 17.

Általában szeretem a posztapokaliptikus történeteket, de ebből a filmből hiányoltam az érdekes karaktereket, izgalmas történetet. Sokan próbálják manapság meglovagolni a "női nem felértékelődése" témát, néha már túlságosan erőltetettnek érzem. Afflec... több»

doktorfaust   2020. 01. 19.

Casey Affleck szerintem egész jól alakít ebben a filmben, de szerintem ez nem fog számára áttörést hozni. Egy kissé kliés ez a film, így elég sok fordulópont kiszámítható volt.

KingPin   2019. 05. 19.

Írta, rendezte és a főszerepet játszotta Casey Affleck. Egyértelműen felkerült a kedvenceim listájára, ez a filmje remekmű. Lassú, mégis izgalmas, amolyan nyugodt intenzitás jellemzi. Az Affleck-Pniowsky páros lenyűgöző, szinte éreztem az apa-lánya kapcsolatot köztük.

Természetesen pont nem az ilyen darabokon keresztül válik valaki sztárrendezővé, mindenesetre Casey Affleck már első játékfilmjével bizonyította, hogy nagy jövője van a kamera túloldalán is. több»