Életem fénye (2019)

Light of My Life

Barnabàs Barni   2021. 01. 16.

Eléggé unalmas, és egy nagy semmi, max. ha lenne folytatása, talán.

elekm90   2020. 12. 31.

Nagyon érdekes és egyedi történet Casey Afflecktől. Igen, tény, hogy lassú a tempója, de egy ilyen sztori esetében ez egyáltalán nem hátrány. Az Affleck filmbeli gyermekét alakító Anna Pniowsky is jó választás volt. Az utolsó félóra pedig egyszerre izgalmas és érzelmes.

BÉLA Nézhetetlen  2020. 05. 09.

Borzalmas

Na ez aztán egy nagy semmi.

cody0507   2020. 04. 14.

Tulajdonképpen a film alapötletében szerintem nincs semmi eredeti. Az ilyen posztapokaliptikus kliséket számtalanszor láthattuk már, de valahogy mégis nagyon be tudja vonzani az ember. Nem mondanám, hogy teljesen kiszámítható volna a történet, így néha még tényleg kellemesen meg is tudunk lepődni a cselekménytől. :)

SuperBoi   2020. 02. 17.

Általában szeretem a posztapokaliptikus történeteket, de ebből a filmből hiányoltam az érdekes karaktereket, izgalmas történetet. Sokan próbálják manapság meglovagolni a "női nem felértékelődése" témát, néha már túlságosan erőltetettnek érzem. Afflec... több»

doktorfaust   2020. 01. 19.

Casey Affleck szerintem egész jól alakít ebben a filmben, de szerintem ez nem fog számára áttörést hozni. Egy kissé klisés ez a film, így elég sok fordulópont kiszámítható volt.

KingPin   2019. 05. 19.

Írta, rendezte és a főszerepet játszotta Casey Affleck. Egyértelműen felkerült a kedvenceim listájára, ez a filmje remekmű. Lassú, mégis izgalmas, amolyan nyugodt intenzitás jellemzi. Az Affleck-Pniowsky páros lenyűgöző, szinte éreztem az apa-lánya kapcsolatot köztük.

A film összbevétele 573 790 dollár volt (imdb.com).

A forgatókönyvírás során Casey Afflecknek Kenneth Lonergan nyújtott segítséget. Affleck Az üres város című filmben nyújtott alakításáért kapott Oscar-díjat "Legjobb férfi főszereplő" kategóriában, melyet Lonergan rendezett.

(elekm90 )

Természetesen pont nem az ilyen darabokon keresztül válik valaki sztárrendezővé, mindenesetre Casey Affleck már első játékfilmjével bizonyította, hogy nagy jövője van a kamera túloldalán is. több»