A lelőhely

Milanman   2019. 05. 30.
Western, sci-fi köntösbe csomagolva

In medias res felütéssel kezdődik ez a kis költségvetésű, független sci-fi. Konkrétan szinte semmit nem tudunk meg a világról, amiben játszódik, de ez alapvetően nem is baj. A lényeg a karaktereken és az egymáshoz fűződő viszonyaikon van. Hogy mennyire nem számít a körítés, a film alaptörténetét tekintve simán játszódhatna a 19. sz. 2 felének vadnyugatán, az aranyláz idején. Csak itt nem aranyat keresnek, hanem valami nagyon egzotikus és veszélyes módszerrel kinyerhető organikus drágakövet, amiért még azt a veszélyt is érdemes a "kincskeresőknek" vállalniuk, hogy egy külsőre teljesen átlagos, a levegőjét tekintve mégis halálos bolygóra szálljanak le érte. A történet középpontjában egy apa (... több»

pj19   2019. 06. 17.

Átlagos film,átlagos történettel.Csak ha nagyon unatkoztok akkor nézzétek meg!Jobb történetre és körítésre számítottam sci fi létére!

tmotm   2019. 09. 08.

A film szinte egyetlen pozitívuma jól felépített világ és az eredeti ötlet. Azon kívül pedig szerintem unalmas, vontatott és néhol erőltetett is. Ha szereted a sci fi drámákat, akkor érdemes adni neki egy esélyt, de senki se várjon tőle sokat.

Jancsi Nézhetetlen  2019. 09. 08.

Ekkora baromságot nincs semmi köze a scifi hez meg véletlenül se nézzétek meg

Pedro Pascal
Pedro Pascal
Jay Duplass
Sophie Thatcher

Az alkotó párosra pedig kifejezetten érdemes lesz figyelni a jövőben, mert a Prospect az apróbb hibái ellenére is egy kifejezetten ügyes és a jövőre nézve is ígéretes rendezői bemutatkozás. több»

A filmben látható mérgező füst nem CGI eredménye.

A film főszereplője, Pedro Pascal egy interjújában elmondta, hogy Zeek Earl és Christopher Caldwell "shakespeare-i" forgatókönyve győzte meg őt arról, hogy elvállalja a szerepet.

A lelőhely története az azonos című 15 perces rövidfilmen alapszik.