Sivatagi cápák

Sivatagi cápák

Three Kings

Az Öböl-háború végeztével a katonák haza készülődnek, azonban vannak köztük olyanok, akik nagyon jól megvannak a civil élet nélkül is. Egyikük egy menekültnél rátalál egy térképre, amely állítólagosan a kuvaiti aranyrudak rejtekhelyét ábrázolja. Négy katona magánakciót szervez a kincs… Több

Forgatókönyvíró: John Ridley, David O. Russell
Premier (HU): 2000.02.24.

2024.03.13 Tomipapi

Klassz film. Néha vicces, néha bohókás. De összességében a szörnyűségek ellenére élvezhető. Hát ilyen a vadkelet. Sokat dobott a filmen, hogy jól voltak beállítva a karakterek.

2018.11.01 dailyfilmsan

Jó volt meg nem is . Nem lett kiemelkedő a film viszont ha kíváncsi vagy mennyire is volt értelmetlen a kuvaiti háború akkor ez nagyon jól szemlélteti mi volt a valos ok amiért beavatkoztak az amerikaiak. A történet ezért jó és a szereplők is kitette... Több

2015.09.01 Mr. Zero

Csodálatos alkotás persze ez csak az én véleményem azonban én azt kaptam, amit elvártam tőle. Egy igazán összetett és rendben lévő történetet kellően kiváló színészekkel. Egy szóval: szerettem.

2015.08.21 Dracule

Ennél rosszabbat már el se tudnék képzelni. Ezt senki se gondolhatja komolyan. Lehet velem van a baj de nekem ez sajnos nagyon nem tetszett. Időpazarlás volt ezt bátran mondhatom.

2017.02.19 tilino

George Clooney, Mark Wahlberg, Ice Cube...csupa olyan név, amelyek hallattán jó filmre számítunk. Nagyon tetszett a film, minden szempontból tökéletes, megható, humoros, érzelmeinkre mélyen ható, izgalmas film.

A film 78 nap alatt készült el, a stáb arizonai, mexikói és kaliforniai helyszíneken forgatott.Szerző: LionelMessi10

A filmben számos statiszta valóban iraki menekült volt.Szerző: LionelMessi10

107,7 millió dolláros bevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10