A kém

Spy

2018.03.28 Rowena430

Kellemeset csalódtam benne, egyáltalán nem egy erőltetett és nevetséges vígjáték volt, hanem tényleg szórakoztató kis film lett a végére. Jó volt látni, hogy végre Jason Statham se egy világmegmentő szuperkéme szerepét kapta, hanem ennek pont az elle... Több

2016.07.06 online91

Nagyon vicces film, az tetszett benne, hogy amikor kém lett a nőből, nem lett profi kém egyik napról a másikra, hanem idétlenkedett, szal életszerű volt szerintem, és én nagyon sokat nevettem. Jah és Jason Statham-et is jó volt látni ilyen "béna" szerepben, nem a szokásos akcióhősként.

2015.11.19 somoha

Őrülten vicces, jó kis történet, szuper színészekkel. Ajánlom, hétvégén lazításnak nagyon jó.

2016.01.14 Isindar

Végre egy olyan Melissa McCarthy film ami nem a fingós viccek és az unszimpatikus főhős körül forog. Komolyan, és tudom, hogy Amerikában szeretik, ha a főhős egy paraszt, de nekem ez már annyira hiányzott. Persze vannak benne altesti poénok, az egyik... Több

2015.07.01 Marius

Nekem nagyon ütött, még akkor is, ha íz évbe egyszer nézek meg egy vígjátékot. Bár Statham néha fárasztó volt benne, de azon felül bőven fogtam hasam. Jó kis film.

2015.10.13 eszticickany

Nekem nagyon úgy, tűnt, hogy alpáriisággal próbálták elérni azt, hogy megnevettessék a közönséget, de ezen kívül nem tettek bele semmi extrát. Talán Stathem paródiája ért valamit, de néhány vicces arcú színész és random baszd meg nem elég egy jó filmhez

2017.02.24 borii

Zseniális. A barátommal néztem meg mert én meg nem láttam viszont neki ez a kedvence és nekem is nagyon bejött

2016.05.14 Misiszalanics

Moziban láttam egyszerűen imádtam, nagyon vicces ez a film mindenkinek csak ajánlani tudom

2017.06.09 Fanniiiiiiiiiiiii

Többször is megnéztem és imádom ezt a filmet. Sírva szoktam nevetni rajta. Egymást követik benne a vicces jelenetek. Jól megvan csinálva.

2015.05.12 kiki1890

Megmondom őszintén,egyszer meg lehet nézni,de ez a Kémes vonal nem az én világom.Aki szereti az ilyen filmeket annak csak ajánlani tudom mert biztos tetszeni fog!

2015.09.01 drakefyre

A közelmúlt legjobb vígjátéka, rengeteg fárasztó poénnal. Az sem utolsó, hogy a fele mo-n játszódik. Kicsit szokatlan volt de nekem ez mindenképp +pont. :)

2018.06.19 Zsvarhalmi

Sablonos, átlagos akciófilm. Néhány része vontatott. Van benne egy – két jó poén, de összességében nem vagyok elájulva tőle! Egyszer nézhető, átlag film.

2016.01.27 Williamgek

Én remekül szórakoztam, McCarthy nagyon vágja már ezeket a szerepeket, így engem most is szórakoztatni tudod, de Statham és Law is kisujjból kirázzák a filmet. Ha önfeledt kikapcsolódásra vágysz, bátran merem ajánlani.