Kémek hídja

Bridge of Spies

2016.12.09 Maxima

Tom Hanks nagyon profin alakít a filmben. Végig izgalmas és cselekményes a film, egy perce sem unalmas. Érzelmileg is hat a nézőre és végig leköti. Nekem nagyon tetszett moziban!

2016.12.02 gubimari

Méltán emlegették a 2015-ös év legjobb alkotásai között a Kémek hídját. Nagyon szeretem a valós eseményeket feldolgozó és bemutató filmeket. Tom Hanks verhetetlen volt a szerepében.

2015.10.21 Mano35

Várom a magyar verziót, mert nagyon izgalmas, érdekes filmet sikerült összerakni. Tom Hanks nagyon illik a szerepbe és profin alakít. Rendkívül jó rendezés és témaválasztás.

2016.11.22 csocsicsoda

Engem a története nagyon nem kötött le, untam egyszerűen. A neves szereplők se tudák nekem eladni a sztorit, kár érte.

2016.06.15 Panna

Végül nem jutottam rá, hogy moziban lássam, utólag nem is bánom. Nagyon hosszúra sikeredett és a történettel sem voltam maradéktalanul elégedett.

2018.08.17 urbanistaa

Odafigyelős, komoly film, történelmi szálakkal. Nagyszerű alakítás, nem csak Tom Hankstől, hanem az összes színész nagyon jól helytáll a maga szerepében.

2017.05.04 jozsagabri

Az tetszett a filmben, hogy igaz, hogy háborús, de mégis nagy szerepet kaptak a drámai és a krimi elemei is. Tom Hanks kitűnő alakítása meghozta a várt sikert.

2016.09.15 Vviktor

Komoly, összetett film, amiben profin alakít Tom Hanks. Az újabb filmjei közül talán a legjobb. Izgalmas, fordulatos és izgalmas, jól összerakott háborús dráma.

2017.03.27 Szinano

Bár megtörtént eseményeken alapszik a film, mivel én nem ismertem az alapul szolgáló történelmet, ezért nem tudtam, pontosan mi fog történni. Ettől még inkább izgalmas volt számomra. Nagyon izgultam a film közben. Szuper volt.

2017.01.05 vesztingerkitti

Folyamatosan kibontakozó, izgalmas, sok szálon futó történet, aminek minden jelenete kiszámíthatatlan, ezért fenntartja a figyelmet, érdekfeszítő, titokzatos, feszült hangulatú. Nagyon jó film.

2016.04.05 Panda

Nagyon jó, agyalós, fordulatos film, ami végig leköti az embert. Profi színászi alakítás és rendezés. Komoly, igényesen összerakott alkotás. Szuper élmény volt!

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Fordulatos, igazán izgalmas politikai thriller. Nagyon érdekes a sztorija. Agyalós, fordulatos film. Tom Hanksnek fekszik a szerep, profin alakít. 5* film

2016.08.17 Macika

Tom Hanks nagyon jól alakít a filmben. Végig izgalmas, érdekes és agyalós a film, ami tartalmaz fordulatokat is. Moziban igazi élmény volt, végig lekötött, egy perce sem unalmas.

2016.09.17 krazucsi

A film valós eseményeket dolgoz fel, rendkívül valósághű módon. Igen feszült hangulat lengi körül, a székhez szögezi a nézőt. Tom Hanks kiváló színészi alakítást nyújtott, sokadjára is.