Kémek hídja

Bridge of Spies

2016.11.08 kicsimano

Ha egy mondatbn akarnám megfogni a film lényegét, akkor azt írnám, példamutatás emberségből és igazságérzetből. Egy mesterien felépített, okos és szórakoztató filmmel van dolgunk, melyben Tom Hanks igazán kiteljesedhetett.

2017.10.22 veresszsoltika

Nagyon izgalmas, mozgalmas, látványilag lenyűgöző film, amit annak idején érdemes volt moziban megnézni. Jó szereplőgárda, a befejezése pedig fordulatot hoz.

2016.10.10 tiszaizsofi

A bemutatója nagyon megtetszett és nem okozott csalódást. Érdemes megnézni mert kilép a sablonok világából és egy igazán hiteles és önmagán túlmutató thrillert láthatunk. Érdekes film.

2016.02.09 tamas84

Kicsit tartottam ettől a filmtől. Túl nagy volt a hype, meg hát Spielberg, de nem kellett csalódnom. A Kémek hídja egy valódi mestermunka, ami közel van ahhoz, hogy a kémfilmek klasszikusává lépjen elő, de ehhez még idő kell. Ezért egy nagyon erős né... Több

2017.03.24 georgri

Igyekszem minden esetben megtekinteni a valós eseményeken alapuló filmeket, ezért nem volt kérdés, hogy elsők között nézzem meg A kémek hídja nevű alkotást. Garancia volt számomra Tom Hanks személye is, aki az egyik legkiválóbb színész.

2016.10.25 Manfred

Összetett, agyalós film, ami végig izgalmas és érdekes cselekményű, egy percig sem unatkoztam rajta. Tom Hanks ismét bizonyította jó színészi tehetségét.

2016.07.05 Pock

Moziban láttam a filmet és nekem nagyon bejött. Végig izgalmas és pörgős és a történelmi eseménmyeket nagyon érdekes köntösben adja elő. Tom Hanks hozza a formáját, hitelesen alakít, fekszik neki a szerep.

2017.12.05 Imlah

Tom Hanks nagyon profin, hitelesen alakít a filmben. Magával ragadó, jól összerakott, komoly film. Hatással van a nézőjére, lehet rajta agyalni, van benne fordulat.

2017.03.27 VK

Jól összerakott, izgalmas és érdekes film. Tom Hanks nagyon jól alakít benne, hozza a karaktzert. Végig fordulatos és érzelmileg is megfogó, igazi thriller-dráma.

2017.03.01 Zenta

A film kapcsán én a látványt és a fényképezést emelném ki, igaz ezekre Spielberg esetében soha nem is volt panasz. A filmzene is tökéltesen illik a film világához.

2016.08.23 GaraiV

Az elmúlt évek legjobb filmje ez, amit Tom Hankstől láttam. Végig fordulatokkal teli, izgalmas és érdekes ez az igaz eseményeken alapuló film. Moziban láttam és nem csalódtam.

2016.10.13 Manson

Profi és izgalmas thriller, amin lehet izgaulni és végig leköti a nézőt. Fordulatok vannak benne, nem kiszámítható, amitől még izgalmasabb lesz. Műfajban a jobbak között.

2016.08.24 Emma109

Remek film volt és nekem a hosszával sem volt bajon. Érdekes történet a háborús időkből.

2016.05.05 irodalmialkotas

Szuper! Ajánlani tudom mindenkinek! Érdekes és komoly hangvételű!