Star Trek: Discovery (2017)

Star Trek: Discovery

Kadik   2017. 11. 11.

A sorozat készítőinek elég nagy elvárásoknak kellett megfelelniük, a lelkes rajongó tábor már ki volt éhezve az új sorozatra, illetve sok új nézőt is be akartak vonzani. Az elvárásoknak meg is feleltek, egy egész jó sorozatot sikerült össze rakniuk. A háborún belüli háború, a Discovery fedélzetén folyó érzelmi és stratégiai harcok folyamatos feszültséget kölcsönöznek a sorozatnak. Sajnos azonban a történetek egy-egy részre lettek lebontva, a részek felépítése nagyon hasonló. A karakter építés se nagyon sikerült még sajnos, de még csak a 8. résznél tartunk, ha a folytatásban javítják módosítom a véleményt.

tucilaci   2017. 10. 06.

Az első két rész csak egy felvezetés, de a harmadik már egy igazi Trek mozi! Ha így folytatják akkor ez egy csúcs sorozat lesz! Megkockáztatom, hogy az eddigi legjobb ...

matrosh1980   2017. 06. 09.

Én egy kicsit csalódtam, nagyon sok mindent nem kaptam meg a sorozattól, amit elvártam volna, sokszor nagyon nagy sablonokba fullad egy-egy epizód, de ennek ellenére még mindig szépen van megcsinálva. Szépek a díszletek, remek a CGI.

adam   2017. 05. 10.

Én ugyan nem vagyok kifejezetten Star Trek rajongó, de minden elismerésem ennek a sorozatnak. Méltó folytatása vagy épp remakeje a régieknek, sőt megkockáztatom, hogy sokkal jobb. Mivel tud új történetek hozni a ebben az univerzumban.

Emily Coutts
Wilson Cruz
Katherine Barrell
Rainn Wilson
Kenneth Mitchell
Wilson Cruz
Mary Wiseman

Nem bíztak semmit a véletlenre az alkotók, patikamérlegen számították ki, mit írjanak a forgatókönyvbe ahhoz, hogy a Star Trek - feeling is megmaradjon, ugyanakkor a karakterek és látványvilág modern legyen, és persze a legmagasabb fokozatra csavarják a CGI-részleget. Trekkie szívem repes, jó végre újra az Enterprise (jó, jó, tudom Discovery) fedélzetén az űr végtelenjét járni, kellett már ez az energia, Scottie (vagyis Saru, szokni kell ezt még)!

8/10 több»

A Csillagflotta nem hátrál meg az űrcsatákban, de a mi küldetésünk a béke, nem uralni akarjuk a galaxist, hanem megismerni. Jó újra érezni az energiát, live long and prosper Star Trek Discovery!
7/10 több»