Starsky és Hutch

Starsky & Hutch

2023.11.14 Gamehun638

A sorozat hangulatát tudták hozni. Jó kis vígjáték. Kicsit mű, kicsit gyengusz, de bőven nézhető.

2023.07.10 Harper

Humordömping két vérbeli komikustól

Gyerekkoromból emlékszem a kitalált városra, Bay Cityre, ahol David Starsky, azaz Paul Michael Glaser és Kenneth „Ken” Hutchinson, azaz David Soul vagány nyomozópárost alkottak a nyolcvanas években. Lehettem kb. tíz éves, amikor ez a sorozat ment a tévében Magyarországon. (Amerikában 1975–1979 között került vetítésre, úgy tudom.) Aztán eltelt az idő, ma már mindkét színész megöregedett, és idén töltik be a nyolcvanat (egyikük márciusban már be is töltötte, másikuk augusztusban fogja). Viszont 2004-ben jött Todd Philips, és elkészítette az új Starsky és Hutchot, mégpedig Ben Stiller és Owen Wilson főszereplésével. Mintha erre születtek volna, annyira jól áll nekik ez a két szerep. Ők is szőke és barna, magas és alacsonyabb, vagány és vicces párost alkotnak, mint nagy elődeik, akik egyébként a film legvégén felbukkannak pár percre. Jók a poénok és a párbeszédek is, de összességében ez természetesen egy vígjáték (az eredeti inkább krimi volt), így akciójelenetekre nem lehet számítani. Számomra nagy kedvenc így is, értékelésem 75%.

2017.10.23 Deku

Ez a film könnyűszerrel éri el, hogy a nézője átérezze a szereplők érzéseit és velük együtt izguljon. Kincset ér ez a film, a karakterek és a pillanatok is nagyon el lettek találva, ami miatt számomra ez a film teljesen megmutatta, hogy van értelme az egésznek.

2020.06.21 HE7EDIK

Nagyon jól megidézi az eredeti sorozat hangulatát, a Stiller-Wilson páros pedig mindig garancia a rekeszizmok megmozgatására. Méltó tisztelgés a filmtörténelem egyik leghíresebb zsarupárosa előtt!

2023.08.01 erahurka

Több akcióra számítottam, ráadásul a két főszereplő elég gyenge volt. Snoop Dogg és Fred Williamson jó poén volt, Juliette Lewis tehetségének elpazarlása ebben a semmi szerepben viszont kifejezetten irritált. A végén a kikacsintás is túl lett nyújtva.

2023.07.31 Meselepke

Átlagos film: egyszer elment, de nem nézném újra, és nem is ajánlanám senkinek. Megjelenik benne a toxikus férfikép, aki nem sírhat, mert az ciki. Egyáltalán nem reális dolgok vannak benne. Pl. a saját kocsijuk a szolgálati járgány, de az egyiknek eg... Több

2016.11.23 Manfred

Akcióban dús, pörgős cselekményes film jól megválogatott színészekkel és érdekes sztorival. Végig leköti a film a nézőt, van humora is és érdekes a sztori,.

2016.07.07 Pock

Szeretem a színészpárost és ez a film sem okozott csalódást. Sokat lehet nevetni rajta. Pörögnek az események és jól alakítanak a színészek. Én ajánlom, érdemes megnézni.

2016.05.11 Kutyus

Nagyon vicces, pörgős vígjáték, amiben Owen Wilson és Ben Stiller is nagyon jól hozza a formáját. Végig történnek az események, humoros, már-már abszurd, nagyon szórakoztató!

2016.04.22 ZiggityZag

Nagyon nagy régi klasszikust rebootoltak közepes sikerrel. Nem állítanám, hogy többet nem is lehet kihozni egy ilyen forgatókönyvből, egyszerűen csak el van idétlenkedve, és ez nem áll annyira jól ennek a filmnek. Kicsit kifinomultabb poénok kellenén... Több

2014.11.10 Bulki

Owen Wilson és Ben Stiller mind a ketten nagyon jó színészek, de inkább a közepesen teljesítő vígjátékaikról ismertek. Sajnos ez a film sem sikerült jobban a sokéves átlagnál. Ugyanakkor pozitívum, hogy a megszokott színvonalat tudja hozni. Lehet a filmen nevetni, szórakozni, és még akció is van. Nézhető, de semmi extra.