Steve Jobs

Steve Jobs

2016.05.08 Cordelia Bennett

Nos, bevallom, a szakmai részét egyáltalán nem értettem (sem az informatikait, sem a marketinget), ezért nem kötött le igazán, mivel elég nagy részben erről volt szó. Az emberi oldala érdekes, mondhatnám tanulságos. Volt benne 2 db poén is, de csak a... Több

2016.02.03 Kandurbaba

Jól összerakott film, megfogó életrajzi dráma, aminek az alaptörténete is érdekes. Összetett, komoly film összetett mondanivalóval. Érdemes megnézni!

2016.02.08 RobThe10

Rengeteg filmet láttam Jobs-ról. Volt az Ashton Kutcheres, akkor egy másik, meg még dokumentum filmet is néztem. Azt hittem csak lehúznak róla még egy réteg bőrt. De nem! Michael Fassbender zseniális benne! Nekem nagyon tetszett ez az alkotás, felülmúlja a többit.

2016.04.21 DrPepper11111

Hülyeség, hogy ez egy Apple reklámfilm lenne, hiszen pont azt mutatták meg benne, hogy milyen cég is volt az Apple valójában. Nagyon tetszett, nagyon pörgős volt, Fassbender és Winslet is Oscar közeli alakítást hoztak.

2016.04.27 Zsóka

Az életrajzi és a dráma nem igazán az én műfajom, de ez a film nagyon rendben volt!

2016.02.18 The queen

Húú.. hát mit is mondhatnék?!.. Maga a dráma tetszett, azt azonban továbbra sem értem, hogy miért sztárolják ezt a gyökér Jobsot ennyire! Na mindegy, ez csak az én véleményem természetesen nem kell velem egyetérteni. :D

2016.01.21 n_beni93

Nagyon régóta nem láttam ennyire szépen megkomponált filmet a vásznon. Nagyo jó film, bár egy előzetes Steve Jobs biográfia átolvasás nem árt :)

2016.10.13 pav

Michael Fassbender megint egészen kiváló volt. Ez a fickó tényleg generációjának talán a legjobbja. Hát erős lesz az Oscar-mezőny...

2017.07.13 dakod

Élveztem, az idei év egyik legjobbja, de mégis hiányoltam belőle egy kicsit a nagyobb koherenciát. Sorkin viszont megint zseniális párbeszédeket írt.

2016.02.12 feri1

Hogy mennyi köze van a valósághoz, hát... világos, hogy nem túl sok, de mégis megérthetünk valamit Steve Jobsról, a film pedig egészen kiváló.

2016.04.09 Dann007

Na az ilyen filmek miatt tényleg érdemes moziba járni! Erről van szó!

2016.02.02 Hombre77

Nekem Ashton Kutcher alakítása a korábbi Jobs filmben sokkal inkább hiteles volt. Gesztikulációra, mozgásra,de még külsőre is jobban hasonlított Steve Jobsra. Amúgy a történet alapvetően nem rossz, mint ahogy az alakítások sem, a rendezésről nem is b... Több

2016.12.29 tuningegesjavito

Szenvedélye és találékony az bizonyos