Stúdió 666 (2022)

Studio 666

JRD   2022. 11. 23.

Egy amolyan csináljunk egy bandának egy filmet típusú produkció. Átlagos...mégis jókat röhögtem rajta, de hogy meg fogom e még többször nézni...nos, nem hiszem. A sztori egyébként nem rossz. Az egész amolyan sötét humorral és némi vulgaritással, szex... több»

Gulyware   2022. 05. 25.

Sok nevetés, sok vér, sok rossz színészi játék, rossz vágás és rendezés, de mindezek ellenére nagyon jól szórakoztam, amikor néztem. Grohl elég jó, a banda többi tagja nem annyira.

Inderpall   2022. 04. 21.

Látszik, hogy a bandának megvan a humorérzéke. Ez nem is annyira horrorfilm volt, hanem inkább egy sor belső vicc és kétértelműség. Azon kaptam magam, hogy nevetek a vicceken, majd végül a butaságon. Köszi Dave és a többiek!

Slama Demény Erika   2022. 11. 19.

Fekete humorú sztori

Ebben a filmben ismertem meg a Foo Fighters rockbandát, és azóta minden nap hallgatom. Rajongójuk lettem. Beszippantott a zenéjük. Dave Grohl jó színész és showman. Köszönöm Dave, hogy megismerhettem a Foo Fighterst!

Amikor a futár először hajt fel a házhoz, félúton megáll a lépcsőn, és felnéz a fényre, akárcsak Az ördögűző (1973) című filmben láthatjuk.

(Hupka Adrián)

A filmet titokban forgatták a világjárvány idején.

(Hupka Adrián)

Ez a film elsősorban a Foo Fighters rajongóinak készült, és őket maximálisan ki is szolgálja, és emellett még egy egyszerű kis horror-vígjátékként is egy remek szórakozás. Nem lesz egy kultmű, de erre nincs is feltétlen szüksége. Aki egy laza és vicces esti kikapcsolódásra vágyik, az nyugodtan tehet vele egy próbát. több»