Stúdió 666

Stúdió 666

Studio 666
JRD

A Foo Fighters nevű rockegyüttes egy encinói kastélyba költözik, hogy felvegye a 10. albumát. A történelmi események színteréül szolgáló kastélyban azonban természettfeletti erők munkálkodását… Több

Rendező: BJ McDonnell
Forgatókönyvíró: Dave Grohl, Jeff Buhler, Rebecca Hughes
Premier (HU): 2022.07.21. | Telekom TVGO (2022.05.25.) | HBO Max (2022.10.02.)
Forgalmazó: Pannonia Entertainment

2023.04.29 Török389133

Nem kell sokat várni tőle, egyáltalán nem jó, a CGI borzalmas, de mégsem olyan rossz a film, lehet párszor nevetni rajta, 1-2 nagyon durva jelenet is előfordul, egyszer meg lehet nézni.

2022.11.23 JRD

Egy amolyan csináljunk egy bandának egy filmet típusú produkció. Átlagos...mégis jókat röhögtem rajta, de hogy meg fogom e még többször nézni...nos, nem hiszem. A sztori egyébként nem rossz. Az egész amolyan sötét humorral és némi vulgaritással, szex... Több

2022.05.25 Gulyware

Sok nevetés, sok vér, sok rossz színészi játék, rossz vágás és rendezés, de mindezek ellenére nagyon jól szórakoztam, amikor néztem. Grohl elég jó, a banda többi tagja nem annyira.

2022.04.21 Inderpall

Látszik, hogy a bandának megvan a humorérzéke. Ez nem is annyira horrorfilm volt, hanem inkább egy sor belső vicc és kétértelműség. Azon kaptam magam, hogy nevetek a vicceken, majd végül a butaságon. Köszi Dave és a többiek!

2022.11.19 Slama Demény Erika

Fekete humorú sztori

Ebben a filmben ismertem meg a Foo Fighters rockbandát, és azóta minden nap hallgatom. Rajongójuk lettem. Beszippantott a zenéjük. Dave Grohl jó színész és showman. Köszönöm Dave, hogy megismerhettem a Foo Fighterst!

Amikor a futár először hajt fel a házhoz, félúton megáll a lépcsőn, és felnéz a fényre, akárcsak Az ördögűző (1973) című filmben láthatjuk. Szerző: Hupka Adrián

A filmet titokban forgatták a világjárvány idején. Szerző: Hupka Adrián

(2023. 05. 07.)
A heavy metal az ördög zenéje! A sátán muzsikája, amivel megrontja az ártatlan fiatalok lelkét. Démoni ricsaj, a pokol legmélyebb bugyrából feltörő horror-szimfónia! Nagy kár, hogy a Foo Fighters zenekar ördögi című filmjéből, a Stúdió 666-ból épp két dolog hiányzik: a horror és a metál. Több

Értékelés: 6.5/10
(2022. 04. 03.)
Ez a film elsősorban a Foo Fighters rajongóinak készült, és őket maximálisan ki is szolgálja, és emellett még egy egyszerű kis horror-vígjátékként is egy remek szórakozás. Nem lesz egy kultmű, de erre nincs is feltétlen szüksége. Aki egy laza és vicces esti kikapcsolódásra vágyik, az nyugodtan tehet vele egy próbát. Több